Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a menyasszonyi ruháról?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik, de rossz a párom nélkül választani, pedig most az ő véleményét nem kérhetem ki :-)

Egyébként ez a ruha fehér színű szerintetek?


[link]


[link]


2016. febr. 3. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem minden válasz hasznos volt. Lehet, hogy neked nem tetszik, de akkor nem kell kérdést feltenni. Gyerekes gondolkodásmód.
2016. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ilyen az ízlésem, de nem mondom, hogy csúnya. Ne a mi véleményünket kérd ki, mert nem nekünk kell tetszened, hanem magadnak és a férjednek. Ha nélküle nem mersz dönteni, akkor kérd meg, hogy mutasson neten olyanokat, amilyenek tetszenek neki. Ne szóban mondja el, mert nekem pl azt mondta anno a férjem, hogy szatén ruha legyen. Vettem egy szatén ruhát, aztán meglátta véletlenül esküvő előtt és a következő párbeszéd zajlott le:

- miért nem szatént vettél, ha már egyszer megkérdezted, hogy nekem mi tetszik?

- Hát de ez szatén!!

- a szatén az nem az a hálós anyag, ami olyan, mint a függöny?

- Nem bssza meg, az a tüll!!

2016. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, de én magamnak nem ilyet választottam. Egyébként én is náluk csináltattam. :) Ha megteheted, menj el hozzájuk, ott fel tudsz próbálni több fajta anyagot, fazont, és a főnöknő nagyon kedves és segítőkész, fog segíteni neked abban, hogy mi a legelőnyösebb illetve tudja a ruhát az igényeid szerint alakítani. Nekem pl. a Savanna modell alapján készült a ruhám, de nem a képen szereplő törtfehér, hanem hófehér színben (ezt is eldöntheted), uszály nélkül, fűzővel és nem rávarrt övvel, hanem különállóval, meg a szoknyarészen kevesebb csipkével, és a szoknya fazonját is hozzám igazították, kevésbé volt sellős. :)
2016. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak a felső része tetszik. Hátulról olyan az alsó része miatt a csaj, mintha egy ló lenne alatta :)
2016. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nincsen széles vállad, meg úgy alapjában véve jó az alakod, akkor egy ilyen ruhában hercegnő leszel. Nagyon ízléses, a csillogós kis díszek miatt pedig kifejezetten különleges és egyedi. Ami nekem külön tetszik, hogy sok olyan ruhát láttam, amiknél az abroncs jellege valahogy teljesen elüt a felsőrésztől, teljesen oda nem passzoló anyagból van, vagy így hirtelen nagyon kiszélesedik. Nekem az olyanok valahogy nem jönnek be. Ez viszont tényleg 'egyben van'. Szerintem jó választás lenne.
2016. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!