Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került az esküvői dekorációtok?

Figyelt kérdés

Kicsit indiszkrét kérdés, de mivel úgyis anoním az oldal, gondoltam megkérdezhetem :)

Mi most készülünk az esküvőnkre, júniusban lesz. A napokban kaptam meg az árajánlatot a dekorostól és virágostól, és őszintén szólva sokkot kaptam :) próbáltam másoktól is ajánlatot kérni, de ők már foglaltak arra a napra, így az áraikról sem adtak felvilágosítást. Kb 110 fős lagzink lesz megyeszékhelyen.


2016. febr. 4. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Én is sokkot kaptam, mint te 1-2 hónappal ezelőtt. Kezdtem feladni, de találtunk szerencsére olyat (Budapesten), aki normális áron kihozza a 30 fős esküvőnk dekorálását. Volt aki azt írta, hogy 250 ezer alatt szóba sem áll velem. :) Sőt volt aki Budapesten belül 40 ezerért vállalta a virágok kiszállítását helyszínre. Kb 70-80 ezerre számítok most.
2016. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

30 fő 250.000-ért huhh, volt pofájuk :D

Én azon is le vagyok döbbenve, hogy a székszoknyák darabja 500 ft... Azért 110 főnél nem kis tétel az sem... Az a gond, hogy itt a városunkban nincs sok lehetőség, az olcsóbbak már foglaltak... Előbb kellett volna gondolkoznom.

2016. febr. 4. 10:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 80 ezer forintot hagytunk ott a virágosnál, ebbe benne volt: a leomló, oázisos menyasszonyi virágcsokor, a háromfelé repülő dobócsokor, egy barátnak szülinapi köszöntőcsokor, a templomba az oltárdísz, kocsira virágcsokor, és az asztalokra egy-egy zölddel, szalaggal, apró virágokkal megtűzdelt szálrózsa a vacsoránál.

Mivel eleve hangulatos volt a hely, én nem akartam elrontani azt székszoknyákkal, szalagokkal, lampionokkkal, így külön dekorosra nem költöttünk.

Maradtam a virágdíszítésnél.


(nem mellesleg nem tetszenek a székszoknyák, a túldíszes dolgok, eleve virágközpontú díszítésben gondolkoztam )

2016. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: ha nem lett volna eleve szép faragott székek, hanem valami snasszos, is beértem volna talán velük székszoknyka nélkül, az ötlet az volt, hogy egy szál masnival is fel lehet dobni egy széket, és ünnepivé tenni, és nem akad bele az ember a szoknya részbe, stb. Ha a kiválasztott hely stílusa megengedi, ilyenben is gondolkozhatsz ;)
2016. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hát igen. Pedig én szeretem az egyszerű, kifinomult dolgokat. Nem gagyi virágost találtunk szerencsére. A csokrom ilyesmi lesz.


[link]

2016. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk áprilisban lesz az esküvőnk, és a mi 130 fős esküvőnkre 125.000,- lesz a dekoráció (ebbe nincsenek benne a virágok). Ez a székszoknya - csak ez 52.000, a teremdekoráció, menükártya (ez tartalmazza az asztal számát-mivel ültetőkártyáink nem lesznek, csak fogadótábla, amin fel lesz tüntetve, hogy ki melyik asztalnál ül), szalvéta.

Nem olcsó, és ez még egy szolid változat, nincs benne semmi luxus.

2016. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

kb. 55000 volt a virág (menyasszonyi csokor, dobócsokor, kitűzők, koszorúslánycsokor, szülőköszöntő csokor, autódísz, asztalokra kis virágdísz, 3 db oszlopra virágdísz)

8000 FT-ért kértünk az étteremtől egy fényfüggönyt a hátunk mögé.


Asztali futót, szalvétákat, menühengert mécsessel az étterem biztosította, még az ültetőkártyák voltak az asztalon, azokat meg mi csináltuk.


Székszoknya, lufi, stb nem volt, mert gyönyörű volt a hely maga is, nem kellett egyéb felesleges cicoma.


Ja és mindez BP-n.

2016. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz mérvadó amit írok mert a dekorációnkat 90%-ban a (most már) feleségem rakta össze, az esküvő előtti hetekben, a virágokat pedig egy nagyon közeli barátunk intézte így szerintem talán max. 30-40.000 Ft-ból kijött 75 főre, de ha a reális értékét nézem (számolva a munkával töltött órákat, hogy ha vállalkozó csinálja, az adózik és nyilván profitja is van) akkor ez reálisan 100-150.000 Ft alatt szerintem nem áll meg.
2016. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Sziasztok! Nekünk is júniusban lesz az esküvő Győrben. Most kérem be az ajánlatokat és én 200 ezret kaptam eddig, dekorra virág nélkül, de ebben benne van a székszoknya. Kicsit soknak gondolom, úgyhogy még nézelődöm.
2016. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
200.000 Ft- os dekorban mi van benne konkrétan? ha nincs benne virág
2016. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!