Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik így? Vagy lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik így? Vagy lehetséges?

Figyelt kérdés
Én a menyasszony vagyok. Nem sokára lesz a lagzink és azt szeretném ha a templomba édesanyám kiserne be. Edesapam meghalt 18 éve, egyedul nevelt anyukam. Testverem nincs. Lehet h ugy illene, hogy keresztapam kiserjen be, o lesz a tanu, viszont sosem alltak mellettem, amikor komfirmalas ballago volt jottek es ennyi. Sosem koszontenek meg, neha felhivjak anyukamat es ennyi. Mit gondoltok errol?
2016. ápr. 27. 09:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekünk nem templomi volt, de anyukám kísért be. Ha keresztapám (anyukám bátyja) élne még, valószínűleg ő kísért volna, de nekünk jó volt a kapcsolatunk, mindig is. De nem tudom, ő lett volna-e a tanúm, mert annak meg egy barátnőmet kértem, és nagyon jó volt így. Nem hiszem, hogy keresztapám megsértődött volna, ha ő csak bevezet.

Szerintem nem kötelező, hogy a keresztapád vezessen be, csak mert ő a tanúd. A kötelezőt leróttad azzal, hogy a rossz kapcsolat ellenére őt kérted fel, ezzel legyen megelégedve. Én nem biztos, hogy ennyit is megtettem volna. Szerintem kérd nyugodtan, hogy anyukád vezethessen be, nincs abban semmi rossz, és nem tudom, a papnak mi kifogása lehetne ellene. Nem kötelező, hogy férfi vezessen, az csak egy szokás, nem egyházi előírás szerintem.

2016. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos nalunk nem lesz bevonulas, nimcs hely, igy a parommal egyutt setalunk be, nincs bekisero! Beszeltunk a pappal o mondta!
2016. máj. 10. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!