Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyasszonyok ti mit szólnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyasszonyok ti mit szólnátok ehhez? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz az esküvőnk, nem lesz hatalmas lagzi a szertartás után, egy 35 fős bulit tartunk. A szertartáson (plusz egy kicsit még tovább szerintem) szép, csillogós földig érő ruhám lesz. A buli alatt úgy gondoltam nem a legjobb (kényelmi és egyéb szempontokból sem) sbban maradni, így vettem egy rövid, viszonylag egyszerű fehér ruhát. Na most jön, hogy két unokatesóm is bejelntette, hogy hasonló fazonú ugyanúgy hófehér ruhába jönnek az esküvőre. Hát mit ne mondjak, kicsit kiakadtam. Ti mit gondoltok? Én vagyok a hülye, ne foglalkozzak vele, vagy igazam van, és szóljak nekik? Kifejezetten az esküvőre vették a ruhákat,külön-külön,megbeszélés nélkül (nincsenek beszélő viszonyban sem).

2016. máj. 19. 11:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Én nem akadnék ki ezen. Elhiszem, hogy tökéletesre szeretnéd ezt a napot, de messze nem az a legfontosabb, hogy ki mit visel, hanem az, hogy jól érezzétek magatokat. Az meg nem függ ettől.
2016. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Fehér ruhát esküvőre elég nagy bunkóság felvenni.

De mivel engem ritkán lehet kihozni a sodromból és nem aggódok semmin, ezért ez a kis malőr sem hatna meg. Nekik lesz ciki.

Az már jobban aggasztana, ha pl leszakadna a mennyezet a szertartás alatt. :D

2016. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%

Én egyáltalán nem akadnék fent ezen. Sőt, máris hatalmas lehetőséget látok benne :D Unokatesókat beavatnám a dologba, aztán a bulin kezdődhet az itt a mennyasszony, hol a mennyasszony? Garantált a nevetés.

Szóval a helyedben valami ilyesmin törném a fejem.

2016. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva kiakadnék, de ezt magamban rendezném le, hogy hogy lehetnek ennyire faragatlanok. Vagy megjegyezhetnéd nekik vagy közeli rokonuknak, hogy "édes, hogy ők is menyasszonyok akarnak lenni, de ez most nem az ő napjuk". Ha az a típus vagy, aki szereti az ilyen fajta szurkálódást, persze :D.
2016. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindkettejükkel közeli, és nagyon jó a viszonyom, így megsérteni nem akaron őket :( tiszta rosszul érzem magam... Viszont szt nem értem 30 évesek elmúltak, hogy nem tudják?
2016. máj. 19. 12:20
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna engem is.Én nem öltöznék át,de ha nagyon kényelmetlen a ruha,akkor nem tudom.
2016. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Vendegnek nem illik feher ruhaban menni ilyenkor. Mondd meg nekik, hogy tanuljanak illemet es ne a te eskuvodon feltunoskodjenek. Ha te nem szolsz nekik a tobbiek akkor is meg fogjak oket szolni a hatuk mogott hogy nem tudjak mi a jomodor.
2016. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%

nem teljesen mindegy? :D


kicsit tényleg fura, de max ők lesznek kellemetlen helyzetben. mindenki tudni fogja, hogy te vagy a menyasszony :D szóval nyugiii

2016. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%

Hát ez tényleg gáz a részükről.

Vagy nem öltöznék át, vagy bérelnék egy menyecske ruhát. Menyasszony tánc nem lesz??? Arra vesznek fel lazább ruhát, meg ott jön be a pénz.

2016. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem olyan illúzióromboló amikor a menyasszony hamar leveszi a menyasszonyi ruhát és átöltözik,..
2016. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!