Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyasszonyok ti mit szólnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyasszonyok ti mit szólnátok ehhez? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz az esküvőnk, nem lesz hatalmas lagzi a szertartás után, egy 35 fős bulit tartunk. A szertartáson (plusz egy kicsit még tovább szerintem) szép, csillogós földig érő ruhám lesz. A buli alatt úgy gondoltam nem a legjobb (kényelmi és egyéb szempontokból sem) sbban maradni, így vettem egy rövid, viszonylag egyszerű fehér ruhát. Na most jön, hogy két unokatesóm is bejelntette, hogy hasonló fazonú ugyanúgy hófehér ruhába jönnek az esküvőre. Hát mit ne mondjak, kicsit kiakadtam. Ti mit gondoltok? Én vagyok a hülye, ne foglalkozzak vele, vagy igazam van, és szóljak nekik? Kifejezetten az esküvőre vették a ruhákat,külön-külön,megbeszélés nélkül (nincsenek beszélő viszonyban sem).

2016. máj. 19. 11:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

- 10-es, neked illúziromboló, mert feltételezem, nem volt rajtad kb. 8 kilós full kényelmetlen (hosszú távon) ruha


- kérdező: nyisd ki a szád, és mondd meg nekik, hogy NE vegyenek fel fehér ruhát, mert te is olyanban leszel. Ennyi, ha értelmesek, megértik, ha pedig sértődnek, akkor az ő szegénységi bizonyítványuk.


Off: mi most voltunk esküvőn, ahol egy lány apró-piros virágokkal teleszórt ruhában volt. Éjfélkor a menyasszony kvázi ugyanolyanra váltott. A csaj kb. tíz perc múlva már egy sima kék ruciban feszített.

2016. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Előző, de rajtam volt éjfélig a menyasszonyi ruhám. Sajnálom ha nem tetszik a véleményem, de tudod mindenkinek meg lehet a maga gondolata. Nekem illúzióromboló volt, amikor a menyasszony a lagzi után átöltözött koktélruhába, megtörte az egészet, sajnálom ha nem tetszik :)
2016. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
jav: lagzi helyett esküvői ceremóniát akartam írni.
2016. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne legyél már ilyen tesze-tosza. Attól, hogy itt kiírod semmi nem változik. Hisz attól, hogy valaki tojik rá ha egy rokona menyasszonynak öltözik attól téged nem fog kevésbé zavarni. Egyébként teljesen igazad van, ha végig a menyasszonyi ruhában maradnál kit érdekelne hogy fehér ruciban vannak, engem nem, de így hogy te is egy "sima" ruhába öltözöl át elég kellemetlen lehet nekik is. Ha olyan jó viszonyban vagy velük biztosan megértik.
2016. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Tök mindegy, nem zavarna. Miért is baj, hogy ilyen ruhába vannak? Mert úgy néznek ki, mint egy menyasszony? Ugyanmár... Nem a ruhától lesz valaki menyasszony.
2016. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30-as nők és nem tudják, hogy mit nem illik felvenni esküvőre? Vagy ha tudták csak épp lesz.rták, nem volt bennük annyi gerinc, hogy legalább megkérdezzék tőled, hogy te vajon mennyire teszel a hagyományokra? Én szóvá tenném nekik, vagy legalább is érdeklődnék, hogy mégis miért döntöttek így. Nyilván nem tiltanám meg nekik a ruha viselését, de elmondanám, hogy engem kellemetlenül érint. Az meg már csak őket fogja minősíteni, ha ezek után is felveszik azt a ruhát. (nem lehet, hogy azért akarnak parádézni, mert igazából esélyük sincs se a közeli se a távoli jövőben menyasszonyi ruhát felvenni?)
2016. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Tedd ki ezt a cikket a facebookra. Nem kell megjelölni őket meg semmi, elolvassák ha akarják.


[link]

2016. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Én ebből nem csinálnék problémát.

Az elsárkányosodás és irígység korai jele, szegény leendő férj! :)

2016. nov. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ez sárkányosodás? Hát jelentem a férjem nagyon boldog velem együtt, azóta már babát is várunk! :3 :)
2016. nov. 2. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!