Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői tervek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői tervek?

Figyelt kérdés
Hogyan képzelted el fiatalon a nagy napot? És végül milyen lett? Sok minden megvalósult az elképzelésekből?
2016. máj. 20. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Voltak terveim szépen elképzeltem hogy kb hogy lenne a legjobb de ma már mindegy lenne csak lenne egyáltalán. Az elképzeléseim ott elbuktak h nem sikerült rá társat találni.
2016. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy tervem volt: ha lesz is, akkor legyen lezavarva egy nap alatt, két tanuval az önkormányzatnál. Nincs lagzi, nincs templomi szertartás, nincs leánybúcsú, nincs ilyen hülyeség.

Még nem volt, de mostanában még kevésbé akarom, mint annak idején.

2016. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sose terveztem meg részletesen. Viszont teljesen elégedett vagyok azzal, amilyen lett, leszámítva, hogy sajnos sok családtagom már nem ünnepelhetett velünk. :(
2016. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem szebb lett, mint képzeltem :)
2016. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szűk körűt (mi+ 2 tanú) képzelek el a természetben (talán erdő lenne a legjobb) virágokkal, madárcsicsergéssel, szabad ég alatt romantikus tavaszi környezetben.

Aztán ott lenne lagzi is esetleg de annyira nem érdekel az a része.


Ebből nem lesz semmi, mivel a párom meg akarja hívni a rokonságát ami 2-szer akkora mint az enyém. És ugye mindenkit meg időseket nem lehet messzire utaztatni, szóval max. a közeli kisvárosban lesz egy rendezvényház kertjében 50 fővel és a lagzin lesz a hangsúly...

2016. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltak elképzeléseim, pl hogy nem hófehér ruhát szeretnék, hanem ekrüt vagy törtfehéret, ez bejött. Szerettem volna ha a dekoráció, a csokrom napraforgó legyen, ez is így lett. Szerettem volna, ha a koszorúslanyok sárga ruhát kapnak, ez is sikerült. Amikor megismertem a férjem, akkor már azt is szerettem volna, ha ő díszegyenruhában van és kardos esküvő lesz, ez is sikerült nagy nehezen. A lagzi helyszíne nem volt olyan díszes, modern mint szerettem volna, de azt, amit elképzeltem nagyon drága lett volna megvalósítani és nem lett volna értelme annyi pénzt beleölni. Volt ami viszont az elképzeléseinket felülmúlta, pl az esküvői fotók sokkal jobbak lettek mint számítottunk rá, de a templomi szertartás is szebb volt mint gondoltuk volna. De a tanúm is meglepett, mert ő is rendőr és ő is díszegyenruhát vett fel (nem tudtam előre, igazi meglepetés volt és nagyon jól esett, a fotókon is jól mutat).
2016. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem kattogtam ezen. A szervezés alatt is mindent ráhagytam/tunk a szolgáltatókra.
2016. máj. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy, amit szeretnék de távol áll tőlem. Nagy ruha, szép csokor szép smink, ez mind meg van és lesz is. Lakodalmat képzeltem el ami nagyon jó hangulatú, sok emberrel, boldogan. Nos, ez is meg lesz, bár a jó hangulatot csak remélem nem tudom. Viszont most jön a csavar, nem szeretem a mulatságokat, nem tudok és nem is szeretek táncolni, emellé még az embereket sem szeretem :D
2016. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!