Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan szereljem le a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szereljem le a párom anyukáját?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron lesz az esküvőnk, egyikünk sem az a fajta ember, akinek a külsőségek nagyon fontosak. Nincsen pénzünk nagy cécóra, illetve ami van, azt nem arra szánjuk. Egyikünk sem szereti a feltűnést sem, így akkor sem csapnánk nagy dáridót, ha pénzünk lenne rá.


Szűk családi körben (maximum 15 ember) egy vacsora lesz, és ennyi. Mióta ezt anyósom meghallotta, azóta nyaggat bennünket, hogy mi az, hogy nem lesz lagzi és zenészek, meg mi az, hogy nem akarjuk megadni a módját.


Én már megmondtam neki, hogy nyilván az csap felhajtást, akinek pénze van rá, nekem nincsen. Plusz nincs is rá igényünk. De ő minden találkozáskor felhozza a dolgot. A párom elengedi a füle mellett, de engem idegesít.

Vagy legyek bunkó és mondjam, hogy majd akkor fogjuk megadni a módját, ha ő állja az összes költséget? (Akkor sem lenne dínom-dánom, de egyszerűen nem bírja felfogni, hogy nincs annyi felesleges pénzünk, hogy ilyenre költsük, mégis nyaggat vele.)


2016. máj. 24. 12:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

#10:

Irónia ... Nem nagyon tudok az ilyesmivel azonosulni, nem is értem, hogy hogyan szól bele anyós ilyesmibe. Az én életem, senki nem szól bele. Max. szeretetből és aggódásból ellát a tanácsaival. Ennyi! Ha pedig az én szülőm olyat mondana, ami a páromnak kellemetlen, akkor én állítanám le, mert az én dolgom lenne.


Zárójelben megjegyzem, hogy egy 120 fős kis lagzim volt (23 éves voltam) és akkora buli volt, mint állat ... Életem legjobb lagzija volt :-D A két szülőpár fizette ajándékként, a befolyt pénz pedig a miénk maradt.

2016. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11# Akkor jó, igazad van ☺
2016. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem értem miért esik nehezedre elengedni a füled mellett.
2016. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérd meg a párodat, hogy állítsa le a mamát, vagy ha nem teszi, akkor még egyszer utoljára te mond el neki, hogy ez a ti esküvőtök, és csak egy vacsit szeretnétek tartani, és ezzel lezárod a témát. Ha tovább pattog akkor tessék úgy tenni mintha meg sem hallottad volna és témát váltani. Ennyi.


Amúgy ez a legjobb típusú esküvő szerintem:) Mi 17-en voltunk, és utána egy egyszerű ebéd. Nagyon jó volt.


Sok boldogságot nektek!

2016. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!