Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baj, ha én nem akarok menyecsk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha én nem akarok menyecske lenni?

Figyelt kérdés

Kb. 35-40 fős esküvőt tervezünk, a társaság nagy része fiatal lesz (25-32 éves korosztály), nem lesz vőfély és nem lesznek kínos, "vicces" játékok sem. Menyecske sem szeretnék lenni, vagyis ezalatt azt értem, hogy nem szeretnék éjfélkor pirosba átöltözni. Furcsa lenne ez? Muszáj átöltözni?


26N


2016. máj. 24. 17:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Menyasszonytáncot ki nem hagyom! :D
2016. máj. 24. 20:08
 12/14 anonim ***** válasza:
44%
A zenekar is be tudja mondani hogy mi következik vagy nálunk pl. a dekoros marad ott koordinálni. Amúgy azt én sem értem miért zárkóznak el ennyire ettől. Ma már ez nem egyenlő a hülye játékokkal meg vicceskedéssel. Inkább az a lényege hogy összefogja a násznépet, és ne nektek kelljen mindent kézben tartani, mindenre oda figyelni hanem csak élvezni. A menyecske ruha meg ma már lehet egy csinos koktélruha is. De ha nem akarsz átöltözni ne tedd. Bár én a biztonság kedvéért vinnék valami váltást, hátha meggondolod magad, v ne adj isten leöntik a ruhád.
2016. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Semmi gond nincs ezzel. Én is a menyasszonyi ruhámban maradtam, abban roptam a táncot, nem okozott semmi problémát.
2016. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy nem baj! Az esküvőd napján abban és addig legyél, amiben szeretnél. Ha kényelmes a ruha, akkor pedig végképp nem lehet semmi gond. Többeket is ismerek, akik nem öltöztek át, pont amiatt amit te is mondtál - annyira jól érezték magukat a csodaszép ruhájukban, hogy abban akartak lenni, ameddig csak lehet. Utólag is (5-30 év eltelt) úgy mesélnek róla, hogy imádták azt az estét, többek között emiatt is :)
2016. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!