Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszik nektek ez a menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nektek ez a menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

Polgári esküvőre és egy 30 fős vacsorához illene?


[link]


2016. máj. 28. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tetszik, és illene :) Sok boldogságot.
2016. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Gyonyoru de polgari eskuvore szerintem nem szoktak ilyet csak templomira
2016. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép. (:
2016. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem az én ízlésem, de még így is tetszik :)
2016. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kombinè hatású....tökéletes magas sudár alakot kíván ez a ruha....Ha ezzel rendelkezel áldásom rád! :)
2016. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép.
2016. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy eddig mindenkinek tetszik! :)

Magas és vékony vagyok, úgyhogy remélem jól fog állni, plusz azt is, hogy találok ilyen, vagy ehhez nagyon hasonló ruhát. Én így képernyőn keresztül is első látásra beleszerettem. :)

2016. máj. 28. 17:37
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Hat ha vagy legalabb 177-6 cm es 50-55 kg korul mint ez a lany, pluszban meg a cicid is jo (ehhez a ruhahoz hogy szepen kitoltsd es jol alljon kell egy 85C koruli cici) akkor szep lesz. Ha ezek kozul nincs meg valamelyik akkor csalodas lesz mikor felveszed. Szep ruha egyebkent, az mar csak az en maganizlesem hogy en nem tennem ki ennyire a cicijeimet az eskuvon mindenki ele. Azok inkabb a ferjemre fognak tartozni:)
2016. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
178 centi vagyok és 60 kiló, a melleim nem olyan hatalmasok (B-s kosár), de formásak. Legalábbis eddig még nem volt rá panasz. :D Az engem is aggaszt egy kicsit, hogy egy ilyen ruha alá milyen melltartót lehet felvenni. Vagy lehet, hogy eleve a felsőrészbe van beépítve a merevítés?
2016. máj. 28. 18:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszik, de lényeg, hogy neked tetsszen. A leírásod alapján jól is állna. Nem értem miért írta valaki, hogy polgárira nem. Nekem nem lesz templomi szóval a polgár lesz a lényeg és utána a lakodalom, akkor nem húzhatok menyasszonyi ruhát? Vagy én értettem fére és lesz lagzi templomival, ez a ruha meg "csak" a polgárira+ vacsira kell? Mert akkor lehet tényleg sok, de ahogy érzed.
2016. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!