Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy falusi család miért tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy falusi család miért tud egy mulatósabb lagzit összehozni, mint egy városi?

Figyelt kérdés
Komolyan hogy néz már ki amikor eszik a sok tengergyümölcseit,meg kazettáról szól a zene az is ilyen dj-s nem jó kis lagzis zenék
2016. júl. 23. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ízlések és pofonok. Nem mindenkinek tetszik a mulatós zene.
2016. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Hol eszik a tengergyümölcseit? És hol szól kaziról a zene, 1980ban?

Amúgy meg nem mindegy? Mindenki olyan esküvőt/lagzit csinál amihez kedve/pénze van.

Ha a szuverén véleményemre vagy kíváncsi, én okádok a mulatós zenétől, a pálinkaszagú, szilvlila fejű rokonoktól, a kurjongató násznagytól és a leves előtti imádságtól, de jó képet vágtam az unokatesóm esküvőjén, mert ő olyat akart. Ő meg majd jó képet vág az enyémhez, ami nagyon nem ilyen lesz.

2016. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
A falusiak azért mulatnak általában annyira nagyon, mert csatak részegre isszák magukat. A városiak meg ezt nem szeretnék.
2016. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

"A falusiak azért mulatnak általában annyira nagyon, mert csatak részegre isszák magukat"


Na ez így nem igaz. mi "falusi bunkók" sem vagyunk egytől-egyig alkeszek, és a városiak is berúghatnak...

2016. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Hát, én voltam már olyan falusi lagzin, ahol csak egy rövid blokk volt mulatós, mert a pár nem szerette ezt a stílust, de a vendégek kedvéért gondoskodtak arról, hogy ilyen is legyen.

Szerintem mindenki maga döntse el, milyen lagzit tart a saját nagy napján. Egyébként nem csak ez a két véglet létezik, nem is értem, hogy jutott ez eszedbe. Mellesleg egy lagzin sem voltam, sem falusin, sem városin, ahol tengergyümölcseit kínáltak volna, pedig egy időben sok esküvőn voltam.

2016. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%

Kedves 3-as!

Ez pont hogy nem igaz.

Csak megnyugtatlak!

Tudod mert vannak hülyék(mindenütt igazából),attól még más lehet normális! ;)

Akkor ha a városokban többen drogoznak,attól már te is egy drogos szhar vagy? :) (ez persze csak példa, nem mondom hogy az Vagy)

2016. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
"Kazettáról szól a zene." Hát ez aranyos volt :))
2016. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Kazettáról szól a zene? Hol élsz te arany apám? Hát ki engedhesse meg azt magának? Nálunk gramofonról szól mindég.
2016. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez nem város/falu kérdése... Én már voltam nagyon jó lagziban városban is és faluban is.
2016. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Ízlések és pofonok. Változnak az igények. Én egyébként városi vagyok, és igen király lagzink volt. Volt mulatós is, de kurjongató vőfély nem, szóval inkább az aranyközépút.
2016. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!