Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőlegény családja nélkül esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegény családja nélkül esküvő?

Figyelt kérdés
sziasztok! olyan problémánk van, hogy elkezdtük tervezni az esküvőt, de még csak papíron, az elején vagyunk. :) a vőlegényem családja nem igazán fogadott el engem, számukra megvolt a tökéletes nő az egyik exbarátnő személyében, és én nem érhetek fel hozzá, és ezt gyakran hangoztatták is. nem vagyunk jóban, nem is tartom velük a kapcsolatot, csak a párom szokta őket meglátogatni. természetesen a kapcsolatot, az eljegyzést és az esküvőt is ellenzik, hiszen ők úgy gondolják, hogy a párom 'élete legnagyobb hibáját követi el' éppen.. 9 éve vagyunk együtt, nem igazán sikerült beletörődniük. :) Nekem már megfordult a fejemben, hogy nem hívjuk meg őket az esküvőre, de a párom szerint az bunkóság lenne, hiszen a kapcsolatunktól függetlenül mégis csak a szülei és a nővére, ott a helyük. (Más családtagjával találkoztam már családi eseményeken, unokatesók, keresztszülők, nekik egy rossz szavuk nincs ránk, tehát a 'család' alatt a szüleit és a nővérét értem.) Viszont én személy szerint nem érezném jól magam, ha ott lennének, egyrészt mert annyira mű lenne az, ha odajönnének gratulálni, de másrészt azt sem akarom, hogy savanyú képpel, pofákat vágva üljék végig az egészet... Van erre kompromisszum? Egyszer voltam egy esküvőszervezős cég által termet díszíteni, és ott csak 1-1 örömanya és örömapa kártya volt, tehát ott csak az egyik fél szülei voltak jelen, persze akármi miatt lehetett az (halál, nem tartják a kapcsolatot, bármi), és szerintem megoldható, de a párom szerint ott a helyük..
2016. júl. 24. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Persze

2 tanus eskuvo ...

2016. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Támogatom az első hozzászólót.. Csináljatok két tanus esküvőt :)
2016. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valóban csak 2 tanús esküvővel megoldható. Elég hülyén jönne ki, ha a te családod meg lenne hívva az övé meg nem. És ahogy írod a vőlegényed szerint is bunkóság lenne nem meghívni az anyját. És azt ne felejtsd el, hogy akármi történik az anyja az anyja marad. Akármilyen hárpia, akármilyen szar anyós, akkor is az anyja, és mindig fontos lesz a fiának. Szóval vagy megtartjátok kettesben (négyesben) vagy lenyeled a békát és mindenkit meghívtok. (szerintem)
2016. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet ilyen, viszont nem te döntöd el egymagad hogy nem hívjátok meg a családját, valamennyi beleszólása a férjnek is van, hogy meghívja a saját családját vagy nem...
2016. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolokhoz. Ha ket tanus eskuvo akkor nincs problema. Ha viszont a te oldaladrol hivjatok a csaladot, akkor az a minimum hogy oket is meghivjatok. Aztan majd ok eldontik hogy akarnak-e jonni vagy sem.
2016. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Öregapám és öreganyám is így házasodtak anno. Valami 2 tanu volt ott (mindettő 1-1 testvér) meg talán még dédapám, de így ennyi. A ceremónia után elmentek egy vendéglőbe ittak 1-1 sört meg ettek valami kolbászos ételt és ennyi. 52 éve volt ez lassan.
2016. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a párod meg akarja hívni őket akkor hívjátok meg őket. Lehet, hogy szerencséd lesz és el se mennek, de ha nem hívjátok meg őket akkor okot is adsz arra, hogy utáljanak. Ha mégis eljönnek akkor se hagyd, hogy elrontsák a napotokat. Én azt csinálnám, hogy megkérnénk egy rokont, hogy figyeljen rájuk, és ha nagyon bunkón viselkednek akkor bírja őket távozásra. Itt nincs kompromisszum. Megértem amúgy, hogy látni se bírod őket de akkor is a párod szülei, sajnos ezzel nem tudsz mit csinálni.
2016. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
még ha nem szereted őket, ahogy ők sem bírnak téged, akkor is mindenképpen hívd meg őket, mert ha nem azt nem hiszem hogy megbocsájtják neked, és vagy elmennek vagy nem, de szerintem a fiuk esküvője ott a helyük, egy fél napot meg mindenki kibír te is ők is
2016. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Párt választ az ember, de a rokonokat már nem az ő részéről...

Én lenyelném a békát, mert a saját családomat mindenképp meghívnám és akkor már a páromét is meg kell. Jöjjenek el, aztán nem kell velük foglalkozni.

2016. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a leendő férj szeretné hogy ott legyenek, akkor legyenek. Az én férjem családja sem fogad el a mai napig, de a férjem szerette volna hogy ott legyenek,így ott voltak. Mindig ki áll az érdekemben velük szemben,engem jobban szeret, de soha nem kértem volna tőle, hogy a családja ne legyen ott. Ez a döntés a vőlegényedé.
2016. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!