Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőlegény családja nélkül esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegény családja nélkül esküvő?

Figyelt kérdés
sziasztok! olyan problémánk van, hogy elkezdtük tervezni az esküvőt, de még csak papíron, az elején vagyunk. :) a vőlegényem családja nem igazán fogadott el engem, számukra megvolt a tökéletes nő az egyik exbarátnő személyében, és én nem érhetek fel hozzá, és ezt gyakran hangoztatták is. nem vagyunk jóban, nem is tartom velük a kapcsolatot, csak a párom szokta őket meglátogatni. természetesen a kapcsolatot, az eljegyzést és az esküvőt is ellenzik, hiszen ők úgy gondolják, hogy a párom 'élete legnagyobb hibáját követi el' éppen.. 9 éve vagyunk együtt, nem igazán sikerült beletörődniük. :) Nekem már megfordult a fejemben, hogy nem hívjuk meg őket az esküvőre, de a párom szerint az bunkóság lenne, hiszen a kapcsolatunktól függetlenül mégis csak a szülei és a nővére, ott a helyük. (Más családtagjával találkoztam már családi eseményeken, unokatesók, keresztszülők, nekik egy rossz szavuk nincs ránk, tehát a 'család' alatt a szüleit és a nővérét értem.) Viszont én személy szerint nem érezném jól magam, ha ott lennének, egyrészt mert annyira mű lenne az, ha odajönnének gratulálni, de másrészt azt sem akarom, hogy savanyú képpel, pofákat vágva üljék végig az egészet... Van erre kompromisszum? Egyszer voltam egy esküvőszervezős cég által termet díszíteni, és ott csak 1-1 örömanya és örömapa kártya volt, tehát ott csak az egyik fél szülei voltak jelen, persze akármi miatt lehetett az (halál, nem tartják a kapcsolatot, bármi), és szerintem megoldható, de a párom szerint ott a helyük..
2016. júl. 24. 11:35
1 2
 11/12 fru_ ***** válasza:

Legyél nagyvonalú, sza_rd le, akár jönnek, akár nem.

Hiába áskálódtak, szóval a boldogsággal foglalkozz, ne velük!

2016. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A szüleim nem voltak ott az esküvőmön, mondjuk mi meghívtuk őket, mert én is úgy gondoltam, mint a párod, hogy akármilyenek is, ott a helyük. Aztán kiderült, hogy ők annyira utálnak, hogy nem akarnak ott lenni. Nem a páromat, engem utálnak. Na mindegy. Én meghívnám őket a helyedben, hogy te legyél erkölcsi fölényben. Aztán majd ők eldöntik, hogy ott akarnak-e lenni. Ha ott lesznek és savanyú a fejük, az meg senkit se érdekel.
2016. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!