Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok, hogy oldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, hogy oldjátok meg a "barnulást"?

Figyelt kérdés
Itt a nyár és a jó idő. Nekem minden nyáron csíkos a karom,mert az egyik felső eddig ér, a másik addig,és mindig másképp fogja a nap. Ráadásul,ahogy az első szebb napokon leégek,egész télig látni a helyét.A menyasszonyi ruhában viszont nem nézne ki túl jól,ha csíkos az ember. Hogy oldjátok meg,hogy a nagy napig szép,egységes színetek legyen?
2016. máj. 23. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Használj jó erős (legalább 20as) naptejet reggelente, ha nap fog érni. Napközben is bekenheted magad. És ha barna is szeretnél lenni, akkor szoli. Kezd nagyon kis időkkel 2 hónappal az esküvő előtt és hetente menj csak, hogy ne vidd túlzásba.
2016. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz èn nem menyasszony vagyok hanem már felesèg, de èn ha időm engedi elmegyek szoláriumba kb 1 hónapba 2x 6 percre :)
2016. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napozz meztelenul es akkor szep egysegesen barnulsz le.
2016. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Szoliba eljárok,de a mindennapokkal van a gondom.

Sokat vagyok szabad levegőn,és van,ahol jobban megfog a nap.

De akkor odafigyelek a naptejre,hogy ne felejtsem el használni, és remélem, hogy nem leszek tarka :)

2016. máj. 23. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Onbarnito szalon
2016. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy nem megyek napra ha nem muszáj :) A szép, egészséges szín számomra a saját bőrszínem, nem a bőrrákos barna, ami a 90-es években volt népszerű.
2016. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem érzékeny a bőröm és előbb égek, aztán barnul be, de előtte ugye ott az égés miatti szenvedés plusz iszonyatosan sok anyajegyem van és a tavalyi 40 fokban a hosszúujjú nem volt opció. Ezért ezt elkerülendő én attól függően mennyire erősen tűz a nap akár 50-es naptejet is használok (alapjáraton csak 20-ast vagy 30-ast, mindenféle van itthon). Tavaly nyáron elég sokat kellett akár déli órákban is kint rohangálnom így minden reggel 50-es naptejjel kezdtem, ebédszünetben is beiktattam egy naptejezést és így nyár végére csak egy árnyalattal lettem barnább, míg munkatársnőm csokibarna volt... szóval ha tényleg kened magad naptejjel (nem muszáj annyira erőssel, mint nekem a bőröm miatt), szerintem simán elkerülhető a csíkozódás. Csak ne felejtsd el napközben újrakenni a kilógó részeken, mert azért x idő után veszít a hatásából ha csak reggel kennéd be magad.
2016. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!