Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az olyan lány minek megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lány minek megy férjhez aki mással (velem) szexel?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy lánnyal egy buliban ahol még nem volt semmi, de másnap áthívtam magamhoz, átjött és gyakorlatilag egy fergetes szex lett belőle. Az a durva hogy végig szinglinek mondta magát. Facebookon ismerősöm lett és megdöbbenve láttam hogy most szombaton volt az esküvője mikor egy héttel előtte szexeltem vele. Ezt kajak nem értem így. Undorító. De a szex nagyon jó volt.


26F


2016. aug. 18. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Mert ez szex, az meg házasság.


Veled szemben nem volt tisztességes az biztos. De lehet ti is csak szexet beszéltetek meg, mást nem.

2016. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Aha. Nagyon hihető. Akárcsak a mai informatikus pasi irománya a házas nők szerető tartásairól. Ki kellett írni szegény közös képviselőnek a folyosóra, hogy a szeretők ne foglalják el a parkolóhelyeket a ház előtt. xD :D
2016. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyes: Miért, szerinted a férjével tisztességes volt??!!


Hát ez nagyon gáz amúgy! Remélem ilyen nővel sosem fog összehozni a sors, mert a belem kifordul ettől.. És gondolom még a magyarázata is megvan rá... "gondolta él még egy utolsót" vagy valami hasonló sz#r duma... :S

2016. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán nyitott kapcsolatban vannak, ami elég ritka...


Úgyhogy szerintem megcsalásról van szó. Egyszerűen a férjét akarja gyermekei apjának, de ugyanakkor akarja a kalandok izgalmát.

2016. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Na pont ezért nincs kedvem már a nőkhöz. Ilyen undorító dolgot is régen olvastam már.
2016. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Egy ri.anc is tud szeretni.
2016. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van a nőnek. Hirtelen össze jön egy gyerek, legyen kéznél egy apa is.
2016. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

Hát azt nem lehet tudni ők milyen kapcsolatban élnek. Lehet a férj is félrenéz néha. De ez az ő dolguk, nem pedig a kérdezőé. Neki szerintem a saját oldalát kell rendeznie.

2016. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Férjén tudjon élősködni.
2016. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk ezért sem fekszem le bármilyen jött-menttel...
2016. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!