Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol vegyem meg a ruhamat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vegyem meg a ruhamat? 250. 000 Ftot tudok raszanni! Talalok ennyiert ilyesmit? Link (? )

Figyelt kérdés

[link]



A stilus es a csipke is nagyon tetszik.

Nagyon szeretnèk egy ilyen ruhat. Hasonlot probaltam de kulfoldon es draga volt.

KI melyik szalont ajànlja?

(Baja kornyeken, pesten vagy Nyiregyhaza kornyèkèn)

Koszonom.


2016. aug. 20. 23:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%
Talán bérelni olcsóbb lenne.
2016. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem a kèrdèsre vàlaszoltàl, egyèni döntès, közel sem ehhez kèrtem tanàcsot.

Üdv!

2016. aug. 20. 23:50
 3/31 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy egyaltalan mem hatsò szandekkal irtam osszeget, de eddig rengeteg fajta fèle arat lattam. En egyiket sem tudom megfizetni. Parom edesanyja àllja. Edesapàm pedig a vőlegènyem oltonyét es cipőjèt!
2016. aug. 21. 00:16
 4/31 H_Vivien ***** válasza:
83%

Az 1# szerinem csak tanácsot próbált adni, semmi rosszat nem akart. Én is ezt tanácsoltam volna, hogy a kölcsönzés kevesebb kiadás.

Én itt néztem az esküvömre ruhát.


[link]


Gyönyörűek és ennyiért szerintem tudsz bérelni. Mondjuk nekem egy kisebb vidéki szalonra esett a választás és Rosa Carla ruhám volt. És árban jóval a várakozásom alatt állt meg.

2016. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia, gyönyörű ruha, az tény. Nem tudom, hol árulják ezt a modellt, de csak egy halvány ötlet: megvarratni kép alapján? Vannak szalonok, amelyek vállalnak ruhavarrást is egyedi elképzelések alapján. Pl. www.eskuvoiruhaplaza.hu Róluk eddig csak jó véleményekkel találkoztan, kérhetsz tőlük árajánlatot. Nekem az a meglátásom, hogy a Pest környéki szalonok (pl. Érd, Gyál,) jóval ólcsobban dolgoznak mint a pestiek. Érdemes rájuk keresni neten.
2016. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
Letorkoltad az elő válaszolót, de a kérdésedben azt írod ki melyik szalont ajánlja... Szalonokban általában bérelni lehet és nem venni. Kivéve néhány kiárusítást (illetve a Boglárka szalonban Budapesten elég sok eladó ruha van) de ha neked ennyire konkrét elképzelésed van akkor nem hiszem, hogy megtalálod megvételere. Maximum varratni tudod.
2016. aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon elegans koldokig dekolte...
2016. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%

Amennyi energiával rákerestél erre a képre, a szalonok online kínálatában is kereshetnél....


A kérdésre válaszolva: esetleg vmilyen külföldi webshop, pl. newyorkdress.com vagy hasonló (persze ehhez pontosan tudnod kell a méreteid)

2016. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Igen. Tanacsot akart adni az elso, de en illedelmesen valaszoltam, hogy nem az volt a kerdesem es ennyi. Nem irtam semmi illetlen dolgot, amig Ő sem.

A dekoltàzs nekem sem teszik csak a karjàn a csipke es a ruha esèse.:)

2016. aug. 21. 13:11
 10/31 A kérdező kommentje:
6# fèlek a varratàstol, hogy nem fog vegul tetszeni. Az unokanővèrem ugy jart!:/
2016. aug. 21. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!