Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol vegyem meg a ruhamat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vegyem meg a ruhamat? 250. 000 Ftot tudok raszanni! Talalok ennyiert ilyesmit? Link (? )

Figyelt kérdés

[link]



A stilus es a csipke is nagyon tetszik.

Nagyon szeretnèk egy ilyen ruhat. Hasonlot probaltam de kulfoldon es draga volt.

KI melyik szalont ajànlja?

(Baja kornyeken, pesten vagy Nyiregyhaza kornyèkèn)

Koszonom.


2016. aug. 20. 23:31
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
7# nem lattad a masodik vàlaszát, amit jelentettem annyira arrogans volt, az elso kommentre szepen reagaltam mire ő azt irta, hogy akkor o szarik bele meg mindjart megsajnal hogy mennyiert tudok ruhat venni stb stb....
2016. aug. 21. 13:14
 12/31 A kérdező kommentje:

Kedves kilenceske!

Nem csak online mar boltokban, szalonokban is korulneztem. Nem pont ezt szeretnem. Foleg a dekoltazs vègett. De hasonlot sem talàlok.:(

2016. aug. 21. 13:16
 13/31 anonim ***** válasza:
55%

Mi illetlent írtam?


(első válaszóló)

2016. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Uj, eredeti ruhat ennyi penzert nem fogsz tudni venni. Kolcsonozni nem szeretnel, varratni nem szeretnel, ugyhogy az egyetlen lehetoseged outletben vasarolni, de ott meg kicsi az esely, hogy talalsz olyan ruhat, amit megalmodtal, es meretben is pont jo lesz.


Szerintem eloszor probalj az interneten keresni ruhat, ami minden elkepzelesednek megfelel, mert amit linkeltel, annak a ruhanak a lenyege a csipke felso resz, nagy dekoltazzsal, es Neked a dekoltazs nem is tetszik belole. Tehat amit keresel, az egy tull szoknyas, csipke felsoreszes, ujjas ruha. Itt van egy honlap, tobb szaz eskuvoi ruhaval, eloszor ezt bongeszd, es valogass ki nehany darabot, ami tetszik. Utana az adott markak alapjan ra tudsz keresni, hogy Magyarorszagon forgalmazzak-e.

[link]


A masik lehetoseg, hogy irsz egy e-mailt az altalad linkelt ruha forgalmazojanak, es elmondod, hogy mi lenne az elkepzelesed, meg tudnak-e azt valositani, es mennyibe kerulne, illetve van-e outletjuk. Itt a link:

[link]


Emlitetted, hogy kulfoldon probaltal egy ruhat, ami nagyon tetszett, de draga volt. Menj ra a honlapjukra, ha van, es keresd meg azt a ruhat, annak markajat, szamat. Az alapjan lehet, hogy jobban tudsz Magyarorszagon is keresgelni, hatha valaki forgalmazza az adott markat.


Az utolso lehetoseg pedig az, hogy kompromisszumot kotsz magaddal, es lehetoseget adsz mas ruhaknak is. Sosem lehet tudni, lehet, hogy felprobalsz egyet, ami mas stilusu az altalad emlitettol, es megis sokkal jobban fogod szeretni. Mindig erdemes valamilyen szinten nyitottnak lenni.

2016. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

15#

Csak haromszor emlitettem meg, hogy neem a felso resz a lènyeg.

Koszonom a Linket es a tippeket. Rànèzek:)

2016. aug. 21. 14:42
 16/31 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok. Mas ruhakat is probalok, de mi kivetni valo van abban hogy tovabb keresek?:)
2016. aug. 21. 14:43
 17/31 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen h_lye paraszt kérdezőt még életemben nem láttam.
2016. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Kedves elso.

A masodik valaszod erdekes volt.. hogy szarod le... majd megsajnalsz stb. Mikozben en tenyleg normalisan valaszoltam, h ne haragudj de nem ahhoz kertem tanacsot h vegyem vagy bereljem. Nemtudom miert reagaltal ugy ahogy.de amint latod toroltek is a moderatorok...

Nem vagyok bunko senkivel. Nemtudom mi a gondotok...:/

2016. aug. 21. 15:36
 19/31 anonim ***** válasza:
29%
így nem igazán tudunk neked segíteni.
2016. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Elmondanad mi rosszat irtam?

Annyi h az elso valaszado bunko volt, amit te nem lattal es en ILLEDELMESEN hárìtottam ahhoz kèpest!

Tobbi valaszom koszonom volt, vagy h megnezem a linket stb.. azert mert vasarolni szeretnek nem kell a torkomnak ugrani... vagy kifejted mi a problema? Egy arva rossz szot nem irtam..:S

2016. aug. 21. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!