Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két het mulva lesz az esküvőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két het mulva lesz az esküvőm. Mindenki azt mondja hogy nyigodjak meg 100% hogy nem minden pont ugy fog elsulni ahogy kene. Ezert kerdezem: mi nem alakult ugy ahogy szerettetek volna? Volt e vmi gond?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk leszakadt az ég, mielőtt bementünk volna a templomba. Egész héten és aznap is sütött a nap, de 10 perc alatt olyan vihar keveredett, hogy csak pislogtunk. Szerencsére nagyon jó vőfélyünk volt és mindent elintézett (fotózást levezényelte, közben a sofőröket elküldte a kocsikért). Nem indult a saját zenénk a nyitótáncra, de a zenekar 5 másodperc alatt reagált és már játszottak is nekünk egy dalt.

Az egyik vendég úgy gondolta, hogy majd jól megvicceli a vőlegényt és erős paprikát áztatott egy pohár pálinkába, majd megitatta a párommal. A férjem rosszul lett tőle, szaladtunk vele a hotel szobába, hányt, alig tért magához. Azt hittem, hogy mentőt kell hozzá hívni és vége lesz a lagzinak, de szerencsére össze tudta magát szedni. Ebből a násznép semmit sem érzékelt, mert a vőfély addig csinálta a fesztivált + mulattak, csak miután visszatértünk akkor vették észre, hogy egy kicsit furcsa színe van a vőlegénynek. :D

Ne izgulj, csak hadd hogy történjen minden szépen sorban. Élvezd ki a pillanatot! Sok boldogságot!

2016. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jezusmariam :D hu hat en gratulalok mindotoknek, minden jot kivanok es nagyon sok boldogsagot. Kivanom orokre igy legyen!!

Lesz vofelyunk...nagyon sok minden kozbe jott mar eddig...erre ma bejelentette az anyakonyvvezeto h o nem er ra aznap, azt hittem elajulok...

2016. aug. 22. 23:45
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
3 héttel az esküvő előtt bezárt az étterem ahol lettünk volna, az egyik fodrász beteg lett és nem vállalt, próba sminkem nem volt, mert begyulladt szemem épp meggyógyult az esküvőre. Az étterem össze keverte a diétás sütiket a többivel, virágok nem olyan színűek és fajták lettek amit megrendeltem, anyósomat majdnen elhagytuk.... A ceremónia előtt már annyira edzett lettem, hogy azt mondtam, amíg van vőlegény addig nem idegelem magam többet. Ezekből senki se vett észre semmit, mi pedig jól éreztük magunkat :)
2016. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem az egész valahogy gáz volt. Külföldön mentem férjhez, az egész hangulat furcsa volt, kis esküvő volt a hivatalban, de kicsit olyan volt mint a filmekben, amikor vízumért házasodnak és mindenki full merev :D Na nálunk is ez volt. Azzal a különbséggel hogy szerelemből házasodtunk.

Aztán a tesóm aki eleve negatív ember, felöntött a garatra és egész végig szidta a vendégeket, a munkatérsait, mindent. Borzalmas volt. A végén a párom is rendesen becsűrt és felhozta a haverjait meginni egy sört...én pedig neteztem. Akkor kezdődött egy nagyobb válság a kapcsolatunkban, majdnem el is váltunk, de észbe kapott és rendbe hoztuk (legalábbis nagyon remélem).

2019. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!