Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehetne leállítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne leállítani az anyóst? A párom szerint nincs gond

Figyelt kérdés

az anyósommal sosem volt jó kapcsolatom, elbeszélgetünk, elvagyunk, szóval nincs köpködés, de nem az igazi. inkább udvariasnak mondanám a kapcsolatunkat..

7 éve vagyunk együtt, és esküvőszervezés előtt állunk. szinte még csak papíron, fejben gondolkozunk a részleteken, az anyósom mégis teljesen beindult.

egyenlőre 4 dátum van kijelölve, de mivel csak 2018-ra tervezzük, még ráérünk sok dologgal. ráérünk a nagy nap kiválasztására is. az anyós viszont már az egyik napra foglalt egy zenekart (!)..

mikor mondtam, hogy ez azért túlzás, akkor azzal jött, hogy én leszek az ara, nekem csak az a dolgom, hogy szép legyek, a többit intézi ő...

eléggé idegesítő, mert nagyon belejött a szervezkedésbe.

a piszkozatos vendéglista, ami nyilván még millió módon fog változni, ő szerinte ezért és azért nem jó, ezt ne hívjuk meg, azt igen.. felhívott már néhány szalont időpont miatt, és majd ő eljön velem ruhát próbálni...

kivagyok tőle. egyrészt nem akarnám, hogy ő szervezze meg az egészet, másrészt még baromi messze van ez.

a párom szerint viszont én reagálom túl, és miért vagyok hárpia, mikor ő csak segíteni akar..

ami végképp kiverte a biztosítékot nálam, az az volt, hogy a párom egyik exének a szülei, és az ő szülei jóban vannak, ezáltal az anyósom kijelentette, hogy jöjjenek el. és a párom is felírta őket arra a bizonyos listára, az exével együtt.

mikor felvetettem, hogy egyrészt miért ő dönti el, hogy kik jönnek, másrészt az exének nem hiszem, hogy van ott keresnivalója (már jó 10 éve, hogy szétmentek, de nem is tartják a kapcsolatot, meg semmi. csak a szülők)

arra is azt a választ kaptam, hogy hisztérika vagyok, és az anyós csak jót akar.

ki vagyok már a nőtől, de attól is, hogy a párom szerint az normális, hogy ennyit, és ilyen előre intézkedik...


szerintetek? :/ összeveszni vele nem akarok, de rohadt idegesítő, mert nekem nem csak annyi lenne a dolgom, hogy 'szép legyek"....


2016. aug. 27. 18:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
10#-nek igaza van. De nehéz leállítani ha a pasit nem, hogy nem zavarja de egyenesen normálisnak tartja az anyja viselkedéséét. Ez itt a legnagyobb probléma.
2016. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen házasságba se mennék bele, az is biztos..

Ez csak a kezdet, hidd el.. Most a vendéglistába, később a gyereknevelésbe és az életedbe fog beleszólni.

Meneeekülj ettől a "férjtől", a saját érdekedben.

2016. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Uhh... sok sikert...
2016. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy hozzá akarsz menni a fiához???
2016. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele összeveszned, hanem szakíts a vőlegényeddel. Aki ennyire anyapicifia, abból csak bajok lesznek a jövőben, mert SOHA nem áll majd melléd.


Én nem nyelném le ezt nekik, szépen leültetném a párom, és elmagyaráznám, ha nem állít az anyján kb. azonnal, akkor végeztem vele.

2016. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek, itt nem a leendő anyósoddal van a gond! Itt a vőlegényeddel van a gond! Menekülj! Ebben a házasságban te mindig csak a harmadik leszel.
2016. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :(.... :)
2016. aug. 28. 13:17
 18/18 anonim ***** válasza:
31%
Ki fizeti az esküvőt, ha ti akkor csend legyen ha ők akkor bele szolhatnak, de elsősorban a ti elképzeléseteknek kell érvényesülnie. Az ex az esküvőn....hát megkérdeném hogy az anyós exét is meghívjuk e.... biztos örülne neki hogy láthatja
2016. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!