Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nálatok hogy volt a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy volt a ruha kiválasztása?

Figyelt kérdés

Hajlamos vagyok olyat csinálni, hogy ha esetleg elsőre olyat próbálok fel, ami jól néz ki, és jól áll, akkor beleszeretek, és meg se nézek többet.

De barátnőm, aki kísér mindenhová, kikötötte azt a feltételt, hogy legalább 3 ruhát fel kell próbálnom mielőtt döntök (ismert, mint a rossz pénzt :D )

És én is szeretnék azért legalább 2-3 szalonba elmenni mielőtt döntök.

De ha pl az első helyen van olyan, ami nagyon tetszik, akkor meg azon fogok izgulni, hogy mire bejárom a többi helyet, és nem találok úgysem jobbat, még meglesz-e az első ruha :D

Nálatok hogy volt? Volt hasonló problémátok?


2016. szept. 14. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Volt, de már el is váltunk.
2016. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kinéztem egyet, és azt mondtam, hogy ez lesz vagy semelyik. Aztán elmentünk tesómmal és sógornőmmel. Felpróbáltam és semmi...Szép volt, de nem éreztem hogy ez lenne az. Aztán a másodikat. Szintén. Harmadikra hozott egyet a csaj, egy olyat amire nem is gondoltam mikor a honlapon kinéztem. És tényleg olyan volt szinte mint a filmekben, hogy éreztem hogy ez kell! A többiek szerint is az állt legjobban, úgyhogy többet nem is próbáltam ☺ Nem hittem el de tényleg tudod majd hogy az lesz az. Ha nem vagy benne biztos akkor nem az. Én általában nehezen döntök,és lehet hogy ha nem hozza oda a harmadikat akkor nagy nehezen tudtam volna választani, de mikor felpróbáltam a 3.at akkor már nem volt kérdés.
2016. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltak, amik kép alapján tetszettek, felvéve nem volt "szívdobbanás". Aztán az egyik szalonban nem is nagyon volt lehetőségem válogatni, adták rám sorban a ruhákat,különböző fazonokat, olyat is, ami előzőleg, kép alapján nagyon tetszett, de egyiknél sem éreztem semmit. Majd láttam, hogy jönnek egy olyan ruhával ami... nos ami kizárt, hogy olyan ruhám legyen. Aztán rám adták. És tudtam, hogy EZ AZ A ruha. És a vőlegényem is így volt vele, abban tetszettem neki leginkább.
2016. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én összesen két helyen voltam. Az elsőnél elég erőszakosak voltak, hogy azonnal foglaljak. Volt egy ruha ami esélyes volt, de úgy voltam vele, hogy ha csak azt érzem, hogy szép, az nem elég. Magamat kell szépnek látnom benne :)

A második szalonban elmondtam, hogy milyet szeretnék és elsőre egy olyan ruhát hoztak, ami szerelem volt első látásra.

2016. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!