Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszik ez a ruha koszorúslány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik ez a ruha koszorúslányoknak?

Figyelt kérdés

Hol lehetne hasonlót venni?


[link]


2016. szept. 10. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép a ruha!

Varratni tudod szerintem. Megmutatod a képet a varrónőnek és egy hasonlót összedob nektek.

Én amúgy leutánoztattam egy esküvőiruhát és nagyon szép lett! Ha gondolod írj rám és megadom a számát. Vidéki a néni.

2016. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép ruha, az biztos. Én viszont nem választanám, mert idén ahol voltam lagzikban, a legtöbb fiatal lány vendégnek hasonló ruhája volt. Múlt héten pl nagy esküvőn voltunk (majdnem200fő) és 3 csajszi is összeöltözött puszta véletlenből. Ilyesmi ruhájuk volt, de totál egyforma. Ráadásul a menyecskeruha is olyan fazonú volt, csak csipkével.
2016. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szép.
2016. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fazonja igen, de a lilát nem szeretem.
2016. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez volt a koszorúslányoknak. Mi Asos.com-ról rendeltük és tényleg ilyen szép volt. Próbáld meg Aliexpressről vagy e-bayről megrendelni. (amúgy nem egy nagy költség)
2016. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!