Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek új volt az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek új volt az esküvői ruhátok, vagy használt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 11:10
1 2
 11/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
Sokan varrattak olyan ruhát, amit könnyen át lehetett esküvő után alakítani elegáns alkalmi ruhává vagy nyári ruhává, és tudta tovább hordani.
2017. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%

"Utana el lehet adni minimalis bukassal"


Hehe, kérdezd meg a sok menyát a vaterán meg menyasszonyi börzéken, akik töredékáron sem bírnak megszabadulni a márkás, új ruháktól. Megveszik 3-400 ezerért, és 100-ért sem megy el. Max. az ukrán importruhákat lehet kis bukással eladni, amik 100 alatt vannak újonnan is.

2017. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kölcsönöztem, tehát nem volt új.

Eszembe nem jutott volna megvenni - nem is tudnám hol tárolni

2017. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Új. Vettem egy csinos, térdig érő, fehér koktélruhát. Akciósan 4 ezerért. :)

Átfestettem kékre, így most senki se mondja meg, hogy abban esküdtem.

2017. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Uj,de inkabb estelyi ruha volt es 35ezerert vettem.Ettol tobbe kerult volna a berles is.
2017. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Bérelni szeretném.

Nem akarom megvenni, mert nem akarom hogy a helyet foglalja a szekrényben.

Sok koktélruhákra is rábeszélt már a párom és azokat is csak kerülgetem, nem veszem fel sehova. Szóval nekem az átfestős változat se olyan csábító.

2017. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Használtan vettem börzén. Előttem egy menyasszony viselte.
2017. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy szalon kiárusításán vettem, biztos vagyok benne, hogy nem zsír új ruhát áraztak le :)
2017. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Béreltem. Szerintem jobb, mintha neten rendeled, többet fel tudsz próbálni, rád is igazítják és olcsóbb, mintha újat vennél. Egyáltalán nem ciki.
2017. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem, beáztattam egy éjszakára fehérítőbe, majd ki lett mosva egy kímélő programon és csodaszép, vakító fehér lett. Senki nem hitte el, hogy 4 ezerért vettem, most meg a szekrényben van, elfér egy téli bokacsizma dobozában.
2017. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!