Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az Anyakönyveztetőnek ajándéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Anyakönyveztetőnek ajándékot vagy pénzt adtatok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Sokáig anyakönyvvezető voltam (3 évvel ezelőttig). sosem kaptam ajándékot, pénzt, esetleg tortát hoztak.De értékeltem egy köszönömöt is, hiszen nagyon sokszor még azt sem kaptam. És nem is vártam el.


Ha mindenképpen szeretnél adni valamit egy tortának biztos örülne. Ha még többet -bár erre nincs szükség, hidd el- egy üveg pezsgőt is tehetsz mellé.

2017. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy szokás anyakönyvvezetőnek adni valamit. Miután összead, van egy koccintás, kap pezsgőt, na meg, bár tudom, hogy az nem az ő zsebébe megy, de bakker, 100.000 forintot fizetünk azért, hogy az irodájától elsétáljon a 20 méterre levő helyszínig (az épület mögött van az étterem közvetlenül). Mi más kellene még? Nem a gyerekem hozza világra, csak lenyom egy 10 perces sablon dumát (ne vedd magadra, első válaszoló), fahangon, mindenféle átélés nélkül, odaadja a papírt, és már spurizik is hazafelé. Legalábbis, a korábbi esküvős tapasztalatok ezt mutatják. Az államnak megfizetem az idejét és munkáját, ezen felül mi kell még?
2017. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi imadtuk az anyakonyvezetonket. Annyira jo volt hogy a barataink is ot kertek. Mi kepet adtunk neki koszonolevellel 🙂
2017. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a süteményekből akartunk csomagolni neki, de olyan gyorsan történt minden, hogy nem volt alkalmunk átadni és megköszönni. Végül hétfőn vittünk be neki egy doboz bonbont.
2017. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sütit fog kapni.
2017. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok ismételten... Jó ötlet a süti, sőt, talán a közös fotó még jobb!

Tudom,hogy nem akartátok alapjáraton bántani az anyakönyvvezetőket, de átlagosan mondhatom,hogy nem várunk el semmit. Többen vagyunk azért vannak olyanok, akik szívvel-lélekkel esketnek, és nem a pénzért tesszük.

Nekem sosem volt elszámolva egy esküvőm sem, ennek ellenére fodrászhoz mentem, saját költségen vettem ruhát, egyedi szöveget írtam amit megtanultam, nem olvastam. Nem vártam el semmit, örültem ha jól sikerült a nagy esemény.Vagyunk páran ilyenek...

2017. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A mi anyakönyvvezetőnk annyira cuki volt, és olyan szuper kis szertartást hozott, hogy igazán megérdemelt egy kis ajándékot. Mi egy bonbont és egy pezsgőt adtunk neki.
2017. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy pezsgőt és egy doboz süteményt.
2017. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100 e Ft ??? JÓ ég... MI 12 ezret fizettünk. Egyébként a miénkbe pont az tetszett, hogy rövid volt és nem elcsépelt.
2017. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Anyakönyvvezető = motherbookdriver
2017. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!