Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben az esetben ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ti mit tennétek? Ki kísérjen az oltárhoz?

Figyelt kérdés
Kiskoromban a szüleim elváltak, apám erősen ivott, sosem volt jó apa, a kapcsolatot időszakosan tartjuk, felszínes az egész, előfordul, hogy még most is iszik. Nevelőapum olyan nekem, mintha az igazi lenne, nagyon szeretem, rengeteg mindent megtett értem, becsülettel felnevelt, nagyon jó ember. Ebben az évben lesz az esküvőnk, ahová édesapám is hivatalos, először úgy éreztem, hogy maradjon el a bekísérés része (majd a párommal együtt megyünk az oltárhoz), és a szülői búcsúztató, hiszen nem tudom az édesapám hogyan reagálna, félek a viselkedésétől, de átgondoltam és úgy gondolom, miért kellene ezekről a szép pillanatokról lemondanom az ő érzései miatt, magamat fosztanám meg ezektől a fontos pillanatoktól, amit később tudom, hogy nagyon bánnék. Ti mit tennétek, szívem szerint a nevelőapum mellett mennék az oltárhoz, hiszen őt tekintem az igazi apámnak.
2018. jan. 14. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nevelőapád kísérjen az oltárhoz. Ha nem is ő a biológiai apád, akkor is ő volt az igazi apád, felnevelt, törödött veled, egy apához méltóan viselkedett, élt veled. És te is úgy érzed, mintha igazi apád lenne, válaszd őt szerintem.
2018. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek hívtad meg édesapádat, ha nem tekinted apádnak?...
2018. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert a lelkiismeretem nem engedné, hogy ne hívjam meg. Viszont nem jön ki anyummal és a nevelőapámmal. De úgy érzem és úgy gondolom, illene meglennie egy légtérben velük egy ilyen napon.
2018. jan. 14. 12:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nevelőapád kísérjen az oltárhoz.
2018. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, biztos vagy benne, hogy egy alkesz, aki eleve háta közepére nem kívánja anyádat meg a férjét majd normális lesz az esküvőn?!


Természetesen a nevelőapád kísérjen oda, hisz ő nevelt fel, apád csak megcsinálni tudott.

2018. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a pároddal ketten menjetek az oltárhoz.
2018. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nevelőapud kísérjen az oltárhoz, de erről szólj jó előre a vérszerintinek, hogy felkészülhessen lélekben.

Szülőköszöntőn meg egyszerűen mindkettejüket megajándékozod meg körbepuszilod, ezen nem múlik semmi. :)

2018. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy a mevelőapád kìsérjen be.
2018. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!