Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Veletek beszél igy a férjetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek beszél igy a férjetek? Képfeltöltés kommentben.

Figyelt kérdés

Előzmény:


Férjem tegnap este elment ma reggel 6kor jött haza. Volt mar ilyen többször, megszoktam.


Felkelt délután 1kor, s mondta, hogy megy ma be kosarazni. Mielőtt indult levette a gyűrűjét (előtte mikor kosarazott sosem tette).

Momdta, hogy kosár után jön.

Este 6kor irtam, hogy jon-e, csinaljak-e vacsit. Mondta nem kell, soká jön...

Kérdeztem hol van... Nem válaszolt, csak h mikor szokok le a számonkérésről.


Aggasztott a reakciója, így a laptopját bekapcsoltam, a fb volt megnyitva,s annyit lattam, hogy kérdezte a haverjától (a nevet lesatiroztam), hogy lesz-e ma kosár. O irta, hogy nem.

Férjem pedig hazudta, hogy nem tudja pedig jóval indulás előtt beszéltek.. mikor mondtam, hogy tudom mi az igazság, erre ezt a szép üzenetet küldte...


Mikor veszekedtünk annyira, hogy majdnem megutott, kértem, hogy váljunk el , a gyereknek sem jó igy.

Erre azt mondta, hogy a gyereket sosem fogja elhagyni, inkább kényszerből lesz velem, de ő marad.



2020. okt. 23. 19:27
1 2 3 4 5
 21/49 Ollókezű Edward ***** válasza:
94%
Ugyan milyen alapon perelné el tőled a gyereket? Ha nem vagy prostituált, drogos, masszív alkoholista, nem veszélyezteted a gyereket, akkor esélye sincs. A beleegyezése meg nem kell a váláshoz. Ennyike.
2020. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat! :)
2020. okt. 23. 23:07
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
A férjed szerintem félremegy, a válást pedig elindíthatod bármikor, olyan nincs, hogy ő marad, ha te nem akarod. Hétfőn első dolgod legyen, hogy benyújtod a válási papírokat!
2020. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Jesszusom! Ez a pasas egy gyökér... Ki kell adni az útját. Maga a sztorija is cinkel, maga az ember is cinkel. Szerintem nincs miről beszélni...
2020. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyes sötétségben élő szűklátókörű egyedek miért gondolják ezt kamunak?....és még esze is van hozzá, hogy leírja..
2020. okt. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

Amióta küldte az üzenetet haza sem jött . Bár irtam is neki, hogy töltse a hétvégét ahol akarja, hétfőn elindítom a válási folyamatokat.


Ezek szerint beleegyezett .:)

2020. okt. 24. 12:25
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha ebben a dologban másik nő van...az a nő sem százas.

Van olyan, hogy az ember tovább lép, mert valami miatt szükség van rá.

De így, hogy kb sz@rik mindenbe...Ha én lennék az a másik nő azért ez elgondolkodtató lenne. Nagyon gáz ez a viselkedés

2020. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, akkor ki is derült, hogy férjed nem is szeretett
2020. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

#26-os A helyedben én még nem könnyebbülnék meg. Most gondolkodik, készülj fel, ha hazajön még műsorozik egyet. Valószínűleg fenyegetni fog a gyerekkel (ne dőlj be neki), vagy téged hibáztat majd továbbra is. Egész nyugodtan küld vissza oda, ahonnan jött, valószínűleg szeretője van.

Ha a szüleid, barátok nem támogatnak, akkor a családsegítőt is megkeresheted, ott ingyenes jogi segítséget is kaphatsz.

2020. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig se biznytalanodj el a gyerek dolog miatt, 99,9%, hogy nálad maradnak, ő meg mehet, amerre lát.
2020. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!