Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Veletek beszél igy a férjetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek beszél igy a férjetek? Képfeltöltés kommentben.

Figyelt kérdés

Előzmény:


Férjem tegnap este elment ma reggel 6kor jött haza. Volt mar ilyen többször, megszoktam.


Felkelt délután 1kor, s mondta, hogy megy ma be kosarazni. Mielőtt indult levette a gyűrűjét (előtte mikor kosarazott sosem tette).

Momdta, hogy kosár után jön.

Este 6kor irtam, hogy jon-e, csinaljak-e vacsit. Mondta nem kell, soká jön...

Kérdeztem hol van... Nem válaszolt, csak h mikor szokok le a számonkérésről.


Aggasztott a reakciója, így a laptopját bekapcsoltam, a fb volt megnyitva,s annyit lattam, hogy kérdezte a haverjától (a nevet lesatiroztam), hogy lesz-e ma kosár. O irta, hogy nem.

Férjem pedig hazudta, hogy nem tudja pedig jóval indulás előtt beszéltek.. mikor mondtam, hogy tudom mi az igazság, erre ezt a szép üzenetet küldte...


Mikor veszekedtünk annyira, hogy majdnem megutott, kértem, hogy váljunk el , a gyereknek sem jó igy.

Erre azt mondta, hogy a gyereket sosem fogja elhagyni, inkább kényszerből lesz velem, de ő marad.



2020. okt. 23. 19:27
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Amikor mondtam a válást a fentebb említett mondatok mellett vegig ez hagyta el a száját:

" Leszarom ".


Én Önbizalom hiannyal kuzkodok,ezert féltékenykedtek es akarom őt kisajátítani magamnak. ő nem csal meg.(mondja ő)


Azóta nem beszélt velem ugy mint amit csatoltam, de nem is igazan beszelünk. Egy bocsánatot azert oda lökött, amit irt. De egyértelmű, hogy nem gondolta komolyan.

2020. okt. 26. 23:53
 42/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat es a segítségeteket! :)
2020. okt. 27. 00:01
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért buknád el a pszicho tesztet?
2020. okt. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Mert szerinte kontrollálmániás vagyok és betegesen féltékeny. Csak mert ki vagyok akadva ha nem jön haza 2 napig se. Nem ismerem a szabadság érzését...
2020. okt. 27. 10:01
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz pszichológiai teszt, akkor lesz neki is. Csak nehogy meglepődjön az eredményen...


A gyereket nem "viszi" mert nem tulajdontárgy hanem ember. Majd egy szép hosszú és fájdalmas per végére reménykedve várhatja, hátha neki ítélik. Ismét, csak aztán nehogy meglepődjön...


Ha leszarja, meg neki a szabadság érzése fontos, tegyél neki egy szivességet, és engedd szabadon. Hajrá, hadd repkedjen.

2020. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Elmegy 2 napra szó nélkül és szerinte ez normális. Jézus...


Gyereket meg 99%-ban az anyának ítélik, hacsak nem egy lecsúszott alkoholista kb.


Ez az ember nagyon nem normális.

2020. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket majd mindig az anyának ítélik, ha nem vagyok őrült. Ismerem a bírósági protokolt.
2020. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
50%
Telebeszeli a fejed. Te meg direkt hagyod?!
2020. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
#39 A válást mindenképp add be, nincs olyan, hogy "elvesztődik a süllyesztőbe". Kötelesek reagálni rá, és tárgyalást kitűzni. Ettől függetlenül a férjedet megkérheted, hogy legyen szabad valahol máshol, ahol eddig is szívesen látták!
2020. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!