Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Veletek beszél igy a férjetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek beszél igy a férjetek? Képfeltöltés kommentben.

Figyelt kérdés

Előzmény:


Férjem tegnap este elment ma reggel 6kor jött haza. Volt mar ilyen többször, megszoktam.


Felkelt délután 1kor, s mondta, hogy megy ma be kosarazni. Mielőtt indult levette a gyűrűjét (előtte mikor kosarazott sosem tette).

Momdta, hogy kosár után jön.

Este 6kor irtam, hogy jon-e, csinaljak-e vacsit. Mondta nem kell, soká jön...

Kérdeztem hol van... Nem válaszolt, csak h mikor szokok le a számonkérésről.


Aggasztott a reakciója, így a laptopját bekapcsoltam, a fb volt megnyitva,s annyit lattam, hogy kérdezte a haverjától (a nevet lesatiroztam), hogy lesz-e ma kosár. O irta, hogy nem.

Férjem pedig hazudta, hogy nem tudja pedig jóval indulás előtt beszéltek.. mikor mondtam, hogy tudom mi az igazság, erre ezt a szép üzenetet küldte...


Mikor veszekedtünk annyira, hogy majdnem megutott, kértem, hogy váljunk el , a gyereknek sem jó igy.

Erre azt mondta, hogy a gyereket sosem fogja elhagyni, inkább kényszerből lesz velem, de ő marad.



2020. okt. 23. 19:27
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogy mi történt! Kitartás, legyél kemény, ne hagyd magad. Mindenkinek szüksége van párkapcsolatban is szabadságra, de nem így, hogy szó nélkül akár napokra eltűnik, azt meg szokás beszélni, és oda-vissza érvényes.
2020. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Ez egy f@sz. Dobd ki mihamarabb.
2020. okt. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
65%
Mikor prostikén dolgoztam rengeteg házas férfival találkoztam. Akkor ugye meghallgattam őket, hogy a feleség nem szexel velük, vagy hogy lehet megcsalja stb. De most, hogy egy nő szemszögéből látom egy férfi viselkedését, úgy gondolom itt mind a két fél hibás szokott lenni. Pedig sokszor úgy gondoltam, hogy mindenről a gyerek tehet, hogy a nő rá erőlteti a férfira ezt a terhet és a férfi látástól vakulásig dolgozik, hogy eltudja őket tartani. Most, hogy ezt látom teljesen máshogy gondolkodom. Sajnálom, hogy így alakult, csak a gyerek miatt ne maradj vele, mert csak rosszabb lesz a gyereknek is. Tudom, hisz én is így nőttem fel. Sokszor megkaptam, hogy bárcsak meg se születtem volna, meg hogy csak azért születtem meg, hogy ne kelljen dolgozni. A szüleimnél ez később viszályt váltott ki amiért anyám nem dolgozott 20+ évig. Ők a ház miatt maradtak együtt, de nem volt kellemes hallgatnia folytonos kiabálást,meg hogy egymást semmibe veszik. Légy erős! És örülj, hogy van saját házad!
2020. okt. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Mi volt amikor hazament?

Beadtad ma a valast?

2020. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2020. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Hazament már?
2020. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel.
2020. okt. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Csak is így beszél mindennap...
2020. okt. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Covid miatt elhúzódhat minden ilyesfajta ügyintézés. Kb.tavasszal fognak foglalkozni azokkal, akik most szeretnék beadni.. Szóval várnom kell. Nem javasolták most, csak elvesződik a süllyesztőbe.
2020. okt. 26. 23:49
 40/49 A kérdező kommentje:

Amikor hazajött ahogy leírtatok alapján történt minden... hogyha ő megy a gyerek is. Válás alatt szerinte lesz pszichológiai teszt és tuti elbukom stb..

Szóval azóta itthon van, csak dolgozni jar be.

2020. okt. 26. 23:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!