Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt már úgy, hogy a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy a rossz házasságod annyira meg akartad menteni, hogy a végén már magadnak is hazudtál?

Figyelt kérdés

Kifelé mutattad milyen boldogok vagytok és egy ideig te is így hitted?

Volt már olyan, hogy utólag érezted, hogy mennyire nem voltál már önmagad?


2021. máj. 24. 12:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Persze. Most is.
2021. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Megteszed, hogy picit kifejtenéd, hogy mit takar? Hogyan élsz? Mit látnak belőletek? Köszönöm előre is
2021. máj. 24. 12:39
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem nem hazudni, bal oldalra a jó dolgok, jobboldalra a rosszak, kb egyensúlyban vannak.
2021. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Ebben él az emberek jórésze. Példa itt is egy megcsalt feleség, akit a férje 7 hónapon keresztül átvert, most meg azzal kábítja, hogy boldognak tűnő családi fotókkal operál az interneten. Asszonyka meg elalél tőle. 😀Ugye had lássa a "volt" szerető.
2021. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

3# De akkor nálatok nincs rossz házasság


4# Szerinted náluk hazudik a férfi magának is? Vagy ő csak szédíti a nőt, ilyen fotókkal? Én arra lennék kíváncsi, hogy belülről más hogy éli meg

2021. máj. 24. 13:04
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Van rossz oldala a házasságunknak, azt hiszem ez mindenhol így lehet, valahogy nehezemre esik elhinni, hogy akad olyan amiben semmi sem jó.
2021. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Rendben, de nem ezt kérdeztem
2021. máj. 24. 13:43
 8/24 anonim ***** válasza:
Igen, elnézést :)
2021. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Semmi vész. :) Semmi vész, csak jó lenne tudni, hogy más is érzi -e így
2021. máj. 24. 14:37
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Nem hazudok senkinek, se magamnak, se a környezetemnek, se a férjemnek. Egyelőre a gyerekemnek nem mondom el, mi a helyzet, mert ő nagyon szeretne romantikus sztorikat hallgatni, mikor és hogyan kérte meg apa a kezem, hány éves voltam, amikor belém szeretett. Most mondjam azt neki, hogy szerintem soha nem volt belém szerelmes és hogy majdnem elváltunk pár éve? Próbáltam valamennyire elmagyarázni, de megrémül, sírva fakad. Most mit ijesztgessem, úgyse tudunk elválni soha. Azt meg nem értené meg, miért nem szeretem az imádott apukáját. Elmondani nem akarom az okot, mert nem akarom, hogy a gyerek csalódjon az apjában.

Hát igen, neki hazudok, aki átlát rajtam, mint a szitán.:( Vagy inkább nem mondok el neki mindent. De ő csak egy kisgyerek, nem hiszem, hogy vele kéne megbeszélnem a házassági problémáimat.


Mivel ettől függetlenül nem hazudok a környezetemnek, nem játszok szerepet, így életem végéig is bírom. A színészkedét 3 hónapig bírtam, ha folytatnom kellett volna, azonnal elváltam volna. Az is azért volt, mert a férjem kérte, hogy próbáljuk meg. Akkor 3 hónapi kézen fogva mászkáltunk, a gyerek a mai napig emlékszik rá, hogy apa akkor megfogta anya kezét és ettől olyan boldog volt, hogy igyekeztem tovább játszani.

De nem bírtam, nem volt őszinte az egész, megmondtam a férjemnek, hogy hagyjon békén. 10 évig sose volt ez a romantika, bár az elején tényleg kézen fogva mentünk évekig mindenhova, kivéve ahol szégyellt, mert ott elengedte a kezem.

2021. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!