Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem unalmas a házas élet sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unalmas a házas élet sok év után?

Figyelt kérdés
2023. febr. 23. 18:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20%

"Sosem unalmas azzal lenni, élni, akit őszintén, teljes szívből szeretünk. Ennyi."

Ez csak a mesekönyvekben van így, hogy semmit nem kell tenni csak nagyon szeretnetek egymást, és akkor minden tökéletes.

2023. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
65%

21. Hát ezek szerint mégsem csak a mesékben van ilyen... A való életben is.

Ki mondta hogy semmit nem kell tenni a kapcsolatért? Erről egy szó se volt. Szimplán annyit írtam, hogy akik valóban szeretik egymást azoknak nem unalmas a házasságuk. Az már nem az én hibám, hogy ebbe nem tudsz belegondolni, hogy ez mit jelent.

Segítek: azt, hogy akik szeretik egymást, tesznek a kapcsolatukért, akarnak és törődnek egymással. Ez a szerelmükből fakad. Ezáltal nem lesz unalmas.

Azzal lesz unalmas élni aki nem törődik a párjával, se a kapcsolattal.

Akik szeretik egymást, azoknak a kölcsönös törődésre is igénye van. Mit nem értesz ezen?

2023. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 köcsög278 válasza:
Igazad van
2023. febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%

Az elmúlt évben voltam2csodás utazáson,átlagban25-30emberrel.Ennyi emberből 2párra mondanám,h nagyon össze illettek-állandóan évődtek,viccelődtek egymással,de a többin látszott,főleg a pasikon,h a hátuk közepére nem kívánják ezt a cécót.

A magam részéről ehhez annyit tudnék hozzá tenni,h amióta szingli vagyok,sokkal boldogabb vagyok,mint bármikor:azt csinálok,amit akarok és azzal,akivel akarom,de őszíntén szólva a legviccesebb ember is egy idő után fáraszt és untat!

2023. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
40%

"Szimplán annyit írtam, hogy akik valóban szeretik egymást azoknak nem unalmas a házasságuk."

ha ez ilyen egyszerű lenne.

hány olyan van, hogy nagyon szeretik egymást, de inkább már csak mint nagyon közeli családtagok

2023. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
27%

" de már inkább csak mint nagyon közeli családtagok"


Hát , akkor azoknál sose volt igazi szerelem, vagy nem tudom...

Én nem tudom elképzelni sem, hogy életem szerelmét máshogy szeressem, vagy kevésbé szeressem, csakis szerelemmel.

2023. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
56%

na, egy újabb tündérmesés általánosítás: akiknél sok idő elteltével már nem lobog úgy a szerelem, azok valójában sosem voltak szerelmesek.

lassan coelho-i magasságokban járunk

2023. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nekünk nem, de mi nagyon szeretünk egymással beszélgetni. Angliából autóval jöttünk haza (felváltva vezettünk), és végigbeszélgettük az egész utat. Mindig volt és van téma, 28 év házasság után is.
2023. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá sok év sem, hogybunalmas legyen. De ahogy észrevettem egy idő után az unalmas a menő. Pl. a szüleim már 35 éve házasok. Unalmasak a hétköznapjaik, de nekik pont ez a jó.
2023. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!