Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az én házasságomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az én házasságommal van a baj?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok házas, kicsit izgultam mert 6 hónap után mondtam igent és mindenki azt mondta tanácsként hogy nyugi majd megszokjátok egymást és a szerelemből szeretet lesz/ majd elhalványul… meg ilyesmik, de őszintén nem így érzem, nyilván nem mindennap habcsokos szivárvány de mindennap elmondjuk hogy szeretjük egymást vagy ki mutatjuk valahogy, igaz sokat is veszekszunk de az mellékes.

Szoval a kérdésem az szia hogy miért van az hogy mindenki konkrétan a baratnoim is olyanokat mondogatnak hogy “alig várom hogy el aludjon és magamba legyek” “bárcsak egy hétre at menne az anyjáekhoz” és ők sem 10+ éve házasok! Amikor én beszélek a házasságomrol mindig forgatják a szemüket meg “majd te is megérted”

Miért van az hogy majdnem mindenki a környezetemben már attól is rosszul van ha az ura hozzászól vagy felhívja?



2023. márc. 10. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj velük.

A saját boldogságodra koncentrálj.

2023. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, próbálom de ma komolyan elgondolkodtam rajta mikor azt mondta az egyik barátnőm kávé közbe hogy nem bánná ha kevesebbet lenne az ura otthon mert irritálja őt, és nem hazudok ha a környezetemben 99% a párok így vannak egymással, nálatok is hasonló a helyzet?
2023. márc. 10. 17:36
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Majd pár hónap veszekedés után más lesz a véleményed. Nem azért, mert minden házasság kötelezően rossz. Hanem mert úgy házasodtatok, hogy ez sosem működött, és azt se tudod, hogy mire számíthatsz mellette.
2023. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan élethelyzetek, hogy nem jól jönnek ki, DE a két félen múlik, hogy helyrehozza, vagy letojja és válás lesz a vége.

A barátnőd szarik rá ezek szerint, hogy mi lesz, de ha ti jól megvagytok és szeretitek, tisztelitek egymást miért kellene odajutni, vagy ha mégis miért nem lehet változtatni jobb irányba? Tudod mennyi házasság megy keresztül kríziseken és mégis jobbá teszik a szituációt? Igen, kevesebben vannak, de léteznek! Te neked egyáltalán mi hasznod van más házasságát, panaszát hallgatni? Te is tieddel foglalkozz. Ennyire gyenge, befolyásolható vagy? Az eléggé baj... 🤦‍♀️

2023. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem Veled vagy a kapcsolatoddal van a baj, nyugi. Az lenne a normális, természetes, ahogyan Te érzel.

Mondjuk 2 év nem nagy idő még, de ha tényleg a megfelelő társra leltél, akkor nem fog alábbhagyni a szerelem/szeretet, hanem elmélyül és minden egyes nappal jobban szereted a másikat. Nyilván lesznek hullámvölgyek, de együtt mindent meg fogtok tudni oldani, ha mindketten szeretitek egymást és akarjátok is megoldani.

2023. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem nevezném magam befolyásolhatónak csak mondom akárhányszor szoba jön a férje mindig úgy beszél róla mint egy megtűrt személyről, és majdnem mindenki akit ismerek vagy például itt is olvasgattam kérdéseket és 99% konkrétan utalja a férjét
2023. márc. 10. 17:45
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 Na énis ugyanígy gondolom! Nem azon csodálkozom hogy nem tökéletes egy kapcsolat 0-24 de az hogy mindig negatívan beszélnek az urukrol az durva
2023. márc. 10. 17:47
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

4es vagyok.

Hozzáfűzném még azt, hogy talán az ismerőseid irigyek a ti házasságotokra valahol mélyen és azért mondják, hogy majd megtudod. Egy igazi barátnő nem ilyeneket mond, vagy ha mégis, akkor hozzáteszi, hogy de a te házasságod más, látni mennyire jól működik, szeretném, hogy az enyém is működjön jobban vagy hasonlók.

Ők csak nem akarják, hogy egyedül maradjanak a szar házasságok listán, téged is üdvözölnének a klubban.

És ha ezen kezdesz el agyalni, meg a hibákat keresni, de nem tenni a házasságért a ferjeddel akkor sikert aratnak. Ér neked annyit más tapasztalata, irigy, rossz akaratu emberek véleménye? Ha nem, akkor a helyedben vagy leallitanam őket, vagy csak bólogatnék, de egyik fülemen be és ki, esetleg nem olyan sűrűn/ egyáltalán találkozni velük ("barátokat" manipuláló családtagokat értem).

2023. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A sok negatív duma hat az emberekre, lehuznak, ez bizonyítva van. Azért írom csak, már el is kezdődött, mert olvasgatsz, és ezen jár az eszed, holott nem kéne még egy kicsit se hiába írod, hogy befolyásol...
2023. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*(hogy nem befolyásol)
2023. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!