Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az én házasságomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az én házasságommal van a baj?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok házas, kicsit izgultam mert 6 hónap után mondtam igent és mindenki azt mondta tanácsként hogy nyugi majd megszokjátok egymást és a szerelemből szeretet lesz/ majd elhalványul… meg ilyesmik, de őszintén nem így érzem, nyilván nem mindennap habcsokos szivárvány de mindennap elmondjuk hogy szeretjük egymást vagy ki mutatjuk valahogy, igaz sokat is veszekszunk de az mellékes.

Szoval a kérdésem az szia hogy miért van az hogy mindenki konkrétan a baratnoim is olyanokat mondogatnak hogy “alig várom hogy el aludjon és magamba legyek” “bárcsak egy hétre at menne az anyjáekhoz” és ők sem 10+ éve házasok! Amikor én beszélek a házasságomrol mindig forgatják a szemüket meg “majd te is megérted”

Miért van az hogy majdnem mindenki a környezetemben már attól is rosszul van ha az ura hozzászól vagy felhívja?



2023. márc. 10. 17:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mondják, mert még nagyon friss a házasságod, két év még kapcsolatban sem hosszú idő. Amikor a barátaidnak mondod, hogy te nem így érzel, biztos visszagondolnak arra, hogy a kapcsolat elején még nyilván ők sem éreztek így, ezért mondják.

Mondjuk az azért tényleg elég érdekes, hogy mindig negatívan nyilatkoznak a férjükből. Egy-két vicces elszólás még belefér, vannak azok a vicces házasságról szóló mémek is, jót derül rajta az ember... De hogy mindig ilyenek, az elég fura.

Mi esküvőre készülünk nyáron, és az egyik elvált kollégám is mindig naiv kislánynak állít be, amikor erről beszélek. Hogy így meg tudod, úgy meg tudod, meg hogy amikor ők házasodtak, ő se tudta. Konkrétan kapom az ívet, hogy a legtöbben elválnak, aki nem, az csak megtűri a másikat, és majd megtapasztalom. Persze, hozzá teszi, hogy azt kívánja, ne így legyen. :D

Sokan azt hiszik, hogy ha ők pórul jártak, akkor evidens, hogy más is. Ha az ő párjuk s*ggfej volt, akkor minden pasi az. Amúgy nem gondolom, hogy kifejezetten rosszindulatról lenne szó. Szerintem kiábrándultak, és már nem hisznek a szerelemben, a jó házasságban. Aki pedig hisz, azt naivnak tartják.

2023. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!