Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az én házasságomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az én házasságommal van a baj?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok házas, kicsit izgultam mert 6 hónap után mondtam igent és mindenki azt mondta tanácsként hogy nyugi majd megszokjátok egymást és a szerelemből szeretet lesz/ majd elhalványul… meg ilyesmik, de őszintén nem így érzem, nyilván nem mindennap habcsokos szivárvány de mindennap elmondjuk hogy szeretjük egymást vagy ki mutatjuk valahogy, igaz sokat is veszekszunk de az mellékes.

Szoval a kérdésem az szia hogy miért van az hogy mindenki konkrétan a baratnoim is olyanokat mondogatnak hogy “alig várom hogy el aludjon és magamba legyek” “bárcsak egy hétre at menne az anyjáekhoz” és ők sem 10+ éve házasok! Amikor én beszélek a házasságomrol mindig forgatják a szemüket meg “majd te is megérted”

Miért van az hogy majdnem mindenki a környezetemben már attól is rosszul van ha az ura hozzászól vagy felhívja?



2023. márc. 10. 17:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van, bevallom ma amióta hazaértem ezeket olvasgatom, és az is furcsa volt hogy például a multkor megkérdezte hogy nem-e akarok vele elmenni moziba meg novemberben, mondtam hogy igen, el mentünk a nap végén felhívtam a férjem hogy megyek haza vigyek-e valamit, és beszélgettünk meg utánna kerdeztem hogy milyen volt a napja, evett-e már, és folyton forgatta a szemet, és egyébként nem vagyok az a típus aki csak a férjéről tud beszélni/ folyton vele beszél csak 1x hívtam fel… és utánna nem vettem komolyan mert el viccelte, de tényleg fura
2023. márc. 10. 18:02
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen irigy rád, ne hagyd, hogy ő(k) győzennek, megkene válogatnod, hogy kivel barátkozol rendesen, alaposan...
2023. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
6: Hát az egy nem olyan jól sikerült házasság, vagy nincs elég szobájuk.:)
2023. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Mi nagyon szeretünk együtt lenni és bár jól elvagyok egyedül de sosem gondolom bárcsak kevesebbet lenne itthon.
2023. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
Szaros 2,5 év után nyilván nagy a szerelem, ez alap.
2023. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Sosem tudhatod, hogy a te házasságod milyen lesz 5 év múlva, tehát ne ítélkezz.
2023. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%
Ti még a rózsaszín ködben vagytok, ilyenfor meg dolgoznak a hormonok. Utána jön a melós része, meg egy csomó szakasz, amin mindenki végig megy. Mi lassan 10 éve vagyunk együtt a férjemmel, pont két és fél év után múlt el a biokémiai szerelem. Utána jött az igazi, de meg kellett dolgozni érte. Ő a mindenem, de én is várom, hogy kicsit magamban legyek esténként.
2023. márc. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ők is csak 4 éve házasok, és ha vissza emlékszem 2 éve is ugyanígy beszélt róla
2023. márc. 11. 07:04
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk amúgy nem tudom, szerintem baromira nem okes, hogy sok a veszekedés. Mi pl szinten két éve vagyunk együtt, igaz, mi nem vagyunk házasok, de kb egy kezemen meg tudnám számolni, hány nézeteltérés volt köztünk a két év alatt.

Meggondolatlansag volt fel év ismeretség után igent mondani, idővel elő fog jönni, hogy nem ismertetek ki jobban egymást. Ha sok a veszekedés, az valószínűleg azt jelenti, hogy eltero a vilaglatasotok vagy a gondolkodasmodotok, ami hosszútávon szakításhoz vagy váláshoz vezethet.

2023. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rosszul választott a barátnőd és irigy.

Bár a sok veszekedést nem tudom hova tenni amit írsz. Jó kapcsolatban nincs ilyen, max néha nem értenek egyet és azt meg is beszélik normálisan de ennyi.

Mi pl boldogok vagyunk együtt, jól kiegészítjük egymást, nagyon jó az összhang és ez mindig is így volt. :) De van akinek ez szúrja a szemét. Az egyik rokontól persze hallottunk már, hogy ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani meg ilyenek, de kicsit már unalmas 13 év után😂 az ilyen jókívánságokat hallgatni, főleg olyantól aki évekig megcsalta a párját, majd az is őt, aztán jó 5 évig külön élt a férjével, majd végül gyorsan felcsináltatta magát vele, nehogy végleg egyedül maradjon, mert közben nem talált pasit, normális kapcsolatot.

A mi környezetünkben aki ennyit panaszkodott a párjára, azok nagy része idővel el is vált végül.

2023. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!