Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a problémám. Nektek mennyire férne bele, hogy a feleségetek 1-2 havonta eljárna bulizni a barátnőjével? Ne értsetek félre, nem az a bajom, hogy elmegy valahova, hanem hogy úgy viselkedik mint egy kamasz. 30+ évesen, anyaként nem gáz már, hogy este elmegy és csak reggel jön haza részegen?


Kínáltam neki más alternatívákat, mint pl koktélozás vagy sörözés, stb. Tudjátok úgy normálisan, mondjuk beülnek este 7-kor és egy 2-3 órát ott elbeszelgetnek, aztán hazajön, de neki ez nem felel meg. Szerintem már nem kellene ezt csinálnia, de lehet csak én vagyok túl konzervatív.



2023. máj. 6. 01:05
1 2 3
 11/22 NTBS ***** válasza:
15%
Szerintem nem. Minimum furcsa.
2023. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, 27 vagyok és anya. Néha eljárok bulizni, olyankor iszom is. Nálam ez mondjuk leginkább koncertet jelent, de nem zárom ki, hogy szingli baránőkkel fogok még táncos helyre is menni életemben (nem prostinak öltözve, férjemet nem megcsalva nyilván.)

Azt nem értem, hogy akinek visszafogott nő kell, az mi a tökömnek a diszkókirálynőt veszi el, és nem a szende könyvtároslányt. Az ember alapvető személyisége nem fog megváltozni attól, ha gyereke születik.

2023. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem az éjszakai bulizással meg kimaradással még nincs baj havi 1-2 alkalommal. Lehet, így ereszti ki a gőzt, a feszültséget meg a gondokat, és emiatt nem rajtatok vezeti le, meg otthon jó anyaként és feleségként tud funkcionálni. Van, akinek a sport, van, akinek a meditáció, van, akinek az egyedüllét, van, akinek a buli segít benne.

Viszont anyaként (meg apaként sem) nehogy már részegen tántorogjon haza. Azért ez tényleg nagyon pocsék példa, meg amúgy is, a gyerekek ne így lássák már az anyjukat. Szerintem ez a dolog az, amit inkább meg kéne vele beszélni, bulizni meg hadd bulizzon.

2023. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2023. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Leclerc ***** válasza:
61%

Eléggé gyerekes viselkedés. Fiatalon nem élte ki magát, vagy a gyerek miatt lett kapuzárási pánikja.

Tiltás helyett inkább, az okát próbáld feltárni, és megbeszélni vele közösen.

2023. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
30 éves vagyok, 2 kicsi gyerekkel. A barátnőimnek még nincs gyerekük, van, akinek párja sincs. Éjszakába nyúló bulikat tartanak, és én is elmentem egyszer, de az volt az utolsó. Végig az órát lestem, hulla fáradt voltam, megfájdult a fejem, nem tudtam kikapcsolni, fura volt a férjem nélkül, nem élveztem, hogy idegen férfiaknak kell mutogatni a gyűrűt, hogy nem vagyok szabad préda. Szerintem van az az életkor, meg az a családi helyzet, amikor ez már nem hiányzik. Mondtam is a csajoknak, hogy soha többet. De nem azért, mert mit gondol a férjem, vagy mert ezt már nem illik, hanem egyszerűen én éreztem úgy, hogy már nem vagyok idevaló. Ha a feleséged egyébként helytáll, mint anya, mint feleség, másnap nem neked kell venned a gyerekeket, mert ő másnapos, szóval tudja tartani a frontot, ha hűséges, és egyébként megbízható, akkor ne te mondd meg, hogy ez gáz vagy nem gáz. Ellenkező esetben biztos, hogy szóvá tenném.
2023. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
13%

#16 Sok mindenben igazad van, viszont képzeld el ezt a sztorit egy kicsi városban, ahol van mondjuk 2 darab szórakozóhely.


Képzeld el, hogy a gyereked már kamasz, és azt kell hallgatnia, hogy anyád már megint itt meg ott itta magát segg részegre, vénségére ott rázza magát a kocsmában, meg kelleti magát.Igaz, hűséges, attól még szánalmasan és szégyenteljesen viselkedik.Tipikusan erre mondják, hogy vén qrva.

De férfi verzióban sem kevésbé gáz egyébként.

2023. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%

Értem én, hogy anyaság, meg gyerekek, meg minden, de azért szerintem valahol szomorú, hogy a szülőnek kb magát kellene megtagadnia, csakmert a közvélemény úgy kívánja.

Én úgy gondolom, azért, mert valaki anyuka vagy apuka lett, nem kell feladnia önmagát.

2023. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%
Hát, pedig hidd el nem normális dolog középkorú, családos, gyerekes embereknek hullára inni magát meg hajnalban hazajárni.Egyébként ez szigliként sem normális rendszeresen, de mindegy.Elég szomorú, ha valakinek ebből áll "önmaga".
2023. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17%

Elég szomorú, hogy valaki a viselkedés ennyicske szeletéről akar megítélni egy egész embert :'D

Mondom ezt úgy, hogy allergiss vagyok az alkoholra, ezért évente 1 pohárral iszom meg max, és soha nem voltam a bulik híve, mert extrém introvertált vagyok.

Viszont nem vagyok álszent és talán kicsivel több empátiba ragadt belém.

2023. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!