Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a problémám. Nektek mennyire férne bele, hogy a feleségetek 1-2 havonta eljárna bulizni a barátnőjével? Ne értsetek félre, nem az a bajom, hogy elmegy valahova, hanem hogy úgy viselkedik mint egy kamasz. 30+ évesen, anyaként nem gáz már, hogy este elmegy és csak reggel jön haza részegen?


Kínáltam neki más alternatívákat, mint pl koktélozás vagy sörözés, stb. Tudjátok úgy normálisan, mondjuk beülnek este 7-kor és egy 2-3 órát ott elbeszelgetnek, aztán hazajön, de neki ez nem felel meg. Szerintem már nem kellene ezt csinálnia, de lehet csak én vagyok túl konzervatív.



2023. máj. 6. 01:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
31%

Én sem vagyok álszent.Nincs mire empatikusnak lenni.Szakemberek szerint sem normális már az sem, ha valaki havonta lerészegedik.

Egyszerűen minden kornak megvan a maga élethelyzete.Ugyanúgy ahogy egy ovis a kis infantilis játékait játssza, egy 40 évestől már beteges.

Egy huszonéves, szingli fiatalnak normális ez az élet, egy középkorú, családos embernek nem.


Épp elég annyit tudni, hogy egy családos embernek havonta hajnalig kötelező kimaradni meg hulla részegre inni magát, lehet tudni, hogy nem normális.

Amikor valaki a korának, élethelyzetének nem megfelelő viselkedést tanúsít, az nem normális.Ilyen egyszerű.

Bizony a környezete is elítéli és megveti az ilyen embereket, a gyerekei, a családja meg szégyellik, nem véletlen.

Ez is tipikus olyan dolog, hogy teljesen oké, csak épp ne az én hátam mögött sugdolózzanak, hogy milyen anyám/apám/feleségem/férjem van.

Ugyanígy egy szülő is szégyelli, ha a gyereke rendszeresen úgy viselkedik mint egy állat és azt kell hallgatnia az emberektől.

2023. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
81%
Itt mindenki valami kis zsebkendőnyi faluban él és azon parázik, hogy mit gondol a szomszéd Manyi néni?
2023. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!