Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a problémám. Nektek mennyire férne bele, hogy a feleségetek 1-2 havonta eljárna bulizni a barátnőjével? Ne értsetek félre, nem az a bajom, hogy elmegy valahova, hanem hogy úgy viselkedik mint egy kamasz. 30+ évesen, anyaként nem gáz már, hogy este elmegy és csak reggel jön haza részegen?


Kínáltam neki más alternatívákat, mint pl koktélozás vagy sörözés, stb. Tudjátok úgy normálisan, mondjuk beülnek este 7-kor és egy 2-3 órát ott elbeszelgetnek, aztán hazajön, de neki ez nem felel meg. Szerintem már nem kellene ezt csinálnia, de lehet csak én vagyok túl konzervatív.



2023. máj. 6. 01:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy konzervatív. Nem veled van a baj. Sosem fogom megérteni az ilyen nőket.
2023. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
#1 Az ilyen férfiakat sem.Nem való ez már ilyen idősen, pláne gyerekes, családos embereknek.
2023. máj. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Neki Neki a csak ül, iszogat nem elég. Ő ilyen. Gyerek házasság ide vagy oda. Az elején nem ilyen volt?

Attól mer lett gyereke még élhet is...ember meg nő is maradt.

2023. máj. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%

Ezt úgy mondják gáz. Hogy viselkedhet így valaki 30+ anyukaként? Rendszeresen havonta 1-2? Ha egy évben 1-2 lenne még az is fura lenne.

Vagy szeretője van vagy nagyon unja magát ebben a házasságban.


A barátnői mind vele egy idős gyerekesek? Ismered a férjeiket? Ha igen beszélnék velük a helyedben.


Amúgy sztem nagy kamu amit csinál a kedves nejed, mert akár férfi akár nő valaki aki szereti a családját nem tud így elmenni havonta szórakozni több alkalommal és lerészegedni. Helyedben már rég kidobtam volna.


Én pl szeretem a férjem és soha nem tudnám vele ezt csinálni ahogy ő sem velem.

2023. máj. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%
1-2 havonta kicsit talán gyakori, de veled több a baj. Ha bulizós típus nyilván eddig is tudtad. Miért nem hagyod békén az alternatíváiddal? Ő is megszabja, te hova menj?
2023. máj. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Itt az a kérdés, hogy ő is meg akarja mondani, te hova menj?


Egyébként ha a buliban nem történik más, mint pia és tánc, mi vele a gond? Vagy attól félsz, ráhajtanak?


Továbbá, az a véleményem, hogy mindenki azt csinál, amit akar - és ami neki jó - függetlenül attól, hány éves. Ha ettől jól érzi magát, miért akarod elvenni tőle?

2023. máj. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Kitana. ***** válasza:
60%

Te vagy túl konzervatív. Származik bármilyen károtok abból, hogy néha, nem is túl gyakran, nincs otthon egy éjszakát? Feltételezem nem, tehát pusztán azért zavar, mert szerinted “nem illik”, tehát feleslegesen kreálsz problémát valamiből, simán berögződések alapján.

Ha minden hétvégén eljárna, akkor jogos lenne, hogy nem tetszik, de 1-2 havonta simán beleférhet nőnek és férfinek is.

2023. máj. 6. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

Attól függ, hogy mit takar a buli? Barátnőivel összejárnak, isznak, társasoznak, jól érzik magukat? Avagy egy alja diszkóban prostinak öltözve rázza a fenekét és lerészegedik?


Előbbi nem zavarna, kellenek a barátok, utóbbi viszont igen, házasság nélkül is.

2023. máj. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

Tök oké, hogy csatak részegen reggel havi rendszerességgel jön haza. Gyerekeknek is méltó példa. Példakép. 🤡

Gyakoris válaszolók többsége az ország selejtje aki közösségbe nem tud megszólalni mert visszakézből kúrnák arcon az idióta gondolatmente miatt, de itt le lehet írni. 🫶

2023. máj. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, le leszek pontozva, de 30 as nő vagyok és anya. És az 5 év alatt, nem éreztem azt, hogy nekem hiányzik az ivás bulizás. Talán 2 voltam távol a gyerektől ami kinyult éjszakába, az egyik lanybucsu, a másik meg szülinap. Én nem szeretem az alkoholt, úgy hogy maximálisan lenezem, aki reszegre issza magát.
2023. máj. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!