Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hozzámenni úgy a párotokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámenni úgy a párotokhoz ha szeretitek de nem vagytok már szerelmesek és ketsegeitek vannak, működne-e később?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az elején lévő rózsaszín köd elmúlik természetesen. Szeretem mint embert, de vannak dolgok pl gondolkodásban, amik miatt nem tudom elég erős lenne-e a kapcsolatunk egy házassághoz. Ráadásul még együtt sem lakunk, 2 éve csak hétvégente találkozunk, most nekem kellene hozzá visszaköltözni a szülővárosomba. Szóval emiatt is félek, ha van néhány kétségem, érdemes - e meglépni? Ő nagyon szeret és el akar venni később, ez látszik is a viselkedesebol, hogy nem csak hazudozik erről.

Ti honnan tudtátok, hogy a másik az igazi?



2023. aug. 18. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Most akkor tulajdonképpen meg is kért, vagy ez csak ilyen távlati terv?


Ha még nem tette meg, akkor szerintem tegyetek egy próbát, éljetek együtt legalább fél évig, hogy kiderüljön, a szokásaitok/ritmusotok mennyire egyeztethetőek össze.


Én a helyedben csak azután mondanék igent, ha a komoly kétségek elszálltak.

2023. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még nem kért meg, csak beszéltünk róla. Kicsit attól félek, hogy feladok mindent (fővárosban élek, dolgozom) aztán ha mégsem működik, akkor mit csinalok... :/ Nyilván ha semmi kétségem nem lenne, nem paráznék ennyire..
2023. aug. 18. 23:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, szóval nálam ha házasodni szeretne a másik, ne évek után találja ki, mert előtte éreznie kell nekem, vagy neki, ha nem passzolunk, vagy kell tudni kommunikálni róla, ha nem akar házasságot. Nem tudom elképzelni, hogy olyan emberrel lennék együtt, akivel nem beszélünk erről. Annyi belátást igénylek a párkapcsolatba már ennyi év tapasztalat után, hogyha nem kiemelkedően jó és boldog egymással, akkor szakítunk, tehát nem évek után lesz ez egy dilemma.
2023. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja varj...szóval mégis Te költözöl hozzá. Írtál ki kérdést erről, és emlékszem, hogy ő konkrétan ígérte is, hogy felköltözik.



Módosítom a hozzászólásomat. Dobd ki. Ha nem így teszel, biztosan a lábtörlőjeként végzed.

2023. aug. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, az én voltam 😅 Csak amiatt kérdezek ennnyit, mert nagyon - nagyon tanácstalan vagyok.
2023. aug. 19. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de már sokan megírtuk, hogy hagyd ott ezt a selejtet.


De ha neked elég az, hogy te teszel a kapcsolatba, akkor légy vele 😂

2023. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Együttélés nélkül egyértelműen nem mennék hozzá. Abban sem ártana egyetértés, hogy HOL képzelitek el a jövőt és miért éppen ott.

A házasság komoly döntés, de addig tök felesleges ezen agyalni, amíg az alapok sincsenek meg. Olyan, mintha emeletes házat építenél és a második emeletnél akarnád kezdeni...

2023. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, a csávó évek óta ígérgeti, hogy felköltözik, de most mégis a csaj ad fel mindent érte 🤣


Nem azzal van a gond, ha áldozatot hozol, hanem az a kérdés, hogy azért a heréért megéri-e?

2023. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, én az előzményekről lemaradtam, bocsi. :D
2023. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akibe nem vagyok szerelmes azt egyszerűen nem szeretem, tehát nem hogy hozzá sem mennék, de a kapcsolatot sem húznám.

Én nem hiszek ebben a divatszövegben, hogy a szerelem elmúlik pár év után. Ami elmúlik, az soha nem volt szerelem, csak fellángolás, fizikai vonzalom maximum. Erre nem alapoznék házasságot, mivel én maxumum egyszer házasodom életemben, de az tartson a halálunkig. És ha így indul az egész, akkor ez már eleve halálra lenne ítélve, és garantált a válás.

És hogy honnan tudtam, hogy a párom az igazi? Egyszerűen onnan, hogy olyan érzéseket váltott ki belőlem, amiket soha senki más iránt nem éreztem, és a kapcsolatunk is olyan minőségű, amilyen soha senkivel nem volt.

2023. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!