Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak!Mi az oka ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Mi az oka ha nem kéred meg a párod kezét?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a papír semmi, ahogyan egy gyűrű is vagy esküvő sokszor mert vannak akik ugyis elválnak meg stb..

De mikor érzitek úgy hogy megkéritek a párotok kezét? Van akinek ez egyáltalán nem fontos tudom.

De pl ha 6 éve együtt vagy valakivel minden rendben köztetek összeköltöztetek, együtt terveztek..

Mi lehet az oka hogy nem kéri meg a férfi a nő kezét?

Vagy valószínűleg úgy gondolhatja hogy úgyis együtt vagyunk és maradunk meg együtt tervezzük a jövőt is akkor minek?

Kicsit rosszul érzem magam hogy lehet velem van a baj és nem szeretne esküvőt velem, mert a környzetemben mindenkinek megkérik a kezét, esküvő stb.

Tudom nem szabadna másokhoz hasonlítani magam és magunkat, régen egyáltalán nem zavart valószínűleg most se zavarna csak "mások" miatt ezáltal picit bennem van hogy más megérdemli én pedig nem?



dec. 16. 16:36
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy nem lovagolok a témán, már lehet az érzés se olyan lenne így 6év után, csak érdekelne ki mikor dönti el
dec. 16. 16:37
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Öröklésnél derül ki, mennyire nem semmi az a papír. Valószínű úgy van vele, így is együtt vagytok, nem változtat semmin.
dec. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem a férfi döntése kellene legyen, hanem közös tervezés, megbeszélés eredménye. Az eljegyzés, házasság ugyanolyan nagy lépés, mint az első szex, az összeköltözés vagy a gyerekvállalás. Ideális esetben ezekre nem úgy kerül sor, hogy az egyik fél egyszer csak gondol egyet, aztán meglépi.

Ha házasságot akarsz, akkor beszélgessetek róla.

dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem beszélgetettek soha esküvőről? Ha egyáltalán mégcsak szóba se került miért is jutna eszébe elvenni téged?
dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hat év tényleg hosszú idő. Soha nem merült fel ez a téma, vagy igen, de hárított? Elég elgondolkoztató, az biztos. Ennek sajnos általában az az oka, hogy ódzkodnak az elköteleződéstől. Ahogy múlik az idő, úgy kerül egyre távolabb ez a lehetőség. És nem, nem csak egy papír, annál sokkal, de sokkal több. Elismerése annak, hogy egymáshoz tartoztok, hogy valóban közös jövőt akartok. Elhiszem, hogy 6 együtt töltött év után foglalkoztat ez a kérdés, csak gondolom, nem szivesen tennéd fel neki. Pedig sajnos előbb vagy utóbb muszáj lesz.

N

dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Általában az, hogy a nő gyűrű/papír nélkül is vele van. Valamint az érzések hiánya, azt tartja, hogy könnyebb lesz megszabadulnia a nőtől élettársi viszonyban mint válás esetén.
dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%

Mert jelenleg nincs kedvem új munkahelyet keresni. A párommal dolgozom, papíron a felettese vagyok. Persze munkahelyen senki nem tudja, hogy évek óta együtt vagyunk. Így ha megkérem és felveszi a nevem, akkor már mindenki számára világos lesz.


a gyűrű már amúgy megvettem, ott lapul a szekrényben. De most egyikünknek se ideális egy munkahely váltás. Majd 24 2. felében, akkor már váltok ev-re és mehet a menet.

dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

De felmerült már többször is esküvő és házasság.

Ő azzal magyarázza hogy mindig rosszkor hozódik fel a téma mikor eldöntené hogy na majd most akkor beszélünk róla és nem akarja hogy azt gondoljam azért teszi mert beszéltünk róla😅

Nyilván a mi életünkben is vannak fontosabb dolgok amikre költeni kell azért egy gyűrű árát másra is eltudja költeni az ember..

Többször nem szeretném felhozni a témát neki ha úgyérzi majd meglépi, csak kicsit zavart a dolog ezért kérdeztem kinél mikor jön el az a pont

dec. 16. 17:15
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 év után volt lanykeres, 3 év után esküvő

Én mondtam, nekem ez fontos

dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"mikor eldöntené hogy na majd most"


Te meg eldontod, hogy most éppen nem akarsz házasodni.


Ismerősi körömben több példa is van rá, hogy a pár 5-10 vagy még több év után sem házasodott, majd miután szetmentek 1-2 éven belül esküvő volt az új partnerrel.

dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!