Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csajok, mikor fogjátok megunni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mikor fogjátok megunni ezt a sok házasság mizériát?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, hogy nálatok nőknél ez hogyan van huzalozva, de én egyszer elmondtam a barátnőmnek, hogy addig nincs papír erről, amíg nem akarok. Felfogta egyből.

Most jött haza a húgom az ünnepekre, azt tudni kell róla, hogy már volt két válása, de velünk, a családdal privátban közölte, hogy holnap eljegyzés is lesz. :( Gondoltam, na b+. Újabb válás lesz fél év múlva akkor.

Ezt a habitust én nagyon nem értem. Már kis korában is olyan volt, hogy ha nem hagytam nyerni valamiben, rohant anyuhoz, hogy ő új tesót akar. És a mai napig ugyan ez a természete. Mikor unja/unjátok már meg ezt a fogadom, hogy jóban, rosszban... hülyeséget, ha úgyis rossz esetén egyből váltok? Ez nem visszatetsző számotokra? Azt tudom, hogy neki nem az sajnos.. és még csak azt sem mondhatom el róla, hogy a pénzre menne. A kivarrt rosszfiúk az esetei. Ez egy rémálom, tuti nem megyek el az újabb esküvőjére. Az elsőn sem voltam, mert ismerem, és rossz pasit választott. Be is jött, 2 hónap után már váltak.



dec. 25. 05:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
43%
A húgod nettó hülye. Tucatnő.
dec. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
89%

A húgod is hülye, de azt tesz amit akar, ha neki jó.

De kicsit te is el vagy szállva magadtól. Te vagy a megmondóember, az van amit te akarsz, kijelented a barátnődnek, hogy akkor lesz papír, ha te akarod?😁

Mindig csak az lehet, amit a pasi akar? Remélem pofára esel, és majd ő nem akarja. Vagy talál mást, aki előbb akarja mint te😁

dec. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
Azt ugye tudod hogy legalább annyi pasi tart már a 2,-3,hazassaganal mint amennyi nő?
dec. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes, hogy a nőket a húgod, és nem a barátnőd viselkedése alapján általánosítod...
dec. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
#2 azért ez picit árnyaltabb volt, de nem akartam ide kisregényt írni. Ő mondta, hogy szeretne egy hatalmas esküvőt, én meg ő is tudja, hogy nem szeretem a nagy csim-bum-cirkuszt. Így abban maradtunk, hogy lesz, de még nem most. És ahogy én is, ő is majd kis kompromisszumot köt, és nem hívja meg a fél falut.
dec. 25. 06:20
 6/40 A kérdező kommentje:

#4 most, hogy mondod, ez tényleg érdekes.. 🤔😄

Amiatt lehet csak, mert a húgom ezzel most alaposan kiakasztott mindannyiunkat.

dec. 25. 06:22
 7/40 anonim ***** válasza:
28%

Oke, így azért kicsit másképp hangzik, mint ahogy először leírtad🙂

#2 voltam

dec. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
77%
Bocs de mi közünk a hugodhoz meg a barátnődhöz? Őket kellene megkérdezned arról hogy mit unnak és mit nem, más nők ezt nem fogják tudni, mert teljesen más emberek.
dec. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

#8 már elnézést, hogy meg mertem kérdezni egy olyan dolgot, ami számomra minimum elgondolkodtató. Tudtad, hogy a mai generációs házasok kb. 4-5 évig tartanak? Nincs róla statisztikám, mielőtt belekötnél, de azt hiszem ezt elfogadhatjuk kb támpontnak. De cáfolj meg, ha szerinted ez fals.

Ezt jelenti a jóban-rosszban? Mert akkor nem sok az értelme, én úgy gondolom. Ennyi megvan egy hosszabb távú élettársi viszony is.

Szóval ezt a kérdést valahol univerzálisnak gondolom, és köszi, de ismerem a hozzátartozóim álláspontjait a témában. Ezért szerettem volna kicsit újabb benyomásokat szerezni a kritikákon kívül IS. Már, ha van. Eddig nem sok jött, csak jelzem.

dec. 25. 07:00
 10/40 anonim ***** válasza:
91%
Én pont nem akarok házasodni viszont azt veszem észre hogy a legtöbb ismerkedő férfi meg igen, vagy csak egyszerűen a fejemre akar nőni.
dec. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!