Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csajok, mikor fogjátok megunni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mikor fogjátok megunni ezt a sok házasság mizériát?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, hogy nálatok nőknél ez hogyan van huzalozva, de én egyszer elmondtam a barátnőmnek, hogy addig nincs papír erről, amíg nem akarok. Felfogta egyből.

Most jött haza a húgom az ünnepekre, azt tudni kell róla, hogy már volt két válása, de velünk, a családdal privátban közölte, hogy holnap eljegyzés is lesz. :( Gondoltam, na b+. Újabb válás lesz fél év múlva akkor.

Ezt a habitust én nagyon nem értem. Már kis korában is olyan volt, hogy ha nem hagytam nyerni valamiben, rohant anyuhoz, hogy ő új tesót akar. És a mai napig ugyan ez a természete. Mikor unja/unjátok már meg ezt a fogadom, hogy jóban, rosszban... hülyeséget, ha úgyis rossz esetén egyből váltok? Ez nem visszatetsző számotokra? Azt tudom, hogy neki nem az sajnos.. és még csak azt sem mondhatom el róla, hogy a pénzre menne. A kivarrt rosszfiúk az esetei. Ez egy rémálom, tuti nem megyek el az újabb esküvőjére. Az elsőn sem voltam, mert ismerem, és rossz pasit választott. Be is jött, 2 hónap után már váltak.



dec. 25. 05:59
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

De jó lányok, nem hittem volna, hogy az egész feminista karhatalom felvonul a kérdésem alatt. 🙂

Részemről a megtiszteltetés, hát lehet beljebb fáradni, van hely bőven, ki mit akar, azt választ.

A türelmem viszont így a karácsonyra és a családra való tekintettel véges, de semmi gond, állok mindenki rendelkezésére.

Akkor haladunk sorban:


20, te már csak tudod mi a trend, igaz? Te írod, vagy mi? 😄 Én ezt látom, olvasom és hallom. nem tudom miért nehéz az a gondolat számodra, hogy mivel karácsony van, én IS hazajöttem a szüleimhez, ahogy a tesóm is, meg a palija. És a barátnőm is hazament a sajátjához. Gondolom ez a hepped, hogy random unszimpatikus pasikat az utcán le mamahotelezel. Csak mert..

Ja, de tudom, nyilván azért, hogy te is együttérző női névtelenként belém rúgj a nők nevében.

Hát neked is boldog karácsonyt! 🙂


21, igazad van, tényleg nem véletlen, hogy mindig balfék jut neki, hiszen ő maga választja ki.


22, általánosan szerettem volna beszélni a témáról, és hoztam egy családi példát is. Tudom, hogy az átlag nő messze nem ilyen “balfék”, csak annyira bennem volt a téma, hogy vele kezdtem.

A húgomat levonva sincs szerinted egy mélyrepülő trend a házasságok hosszát illetően? Általánosítás, mivel ezt csak így lehet szemléltetni. Hogy anno végig együtt maradtak, most meg gyakoribb a 2-3 válás/házasság egy élet során. Egy több éves tendenciát szerinted hogyan is lehetne általánosítás nélkül szemléltetni? Várom a válaszod, mert értelmes a hozzáállásod.


23, teljesen igazad van abban, hogy csak a nők felé céloztam a kérdést, de mint tudjuk, a tánchoz is két ember kell, mint minden párkapcsolati dologhoz.

De magyarázd már el kérlek, hogy miben is lehet pattogni egy kérdés során?

Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést, a húgom előző esti szónoklata miatt volt bennem ez a “tüske”.. 🙄

De a kérdés nem csak a nőkről, hanem a mai párokról szól leginkább. Az viszont igaz, hogy szerintem igenis legtöbbször a nő választ, és erőlteti is a témát bőven.. szóval valahol érthető az inkább felétek való célzásom.


24, lehet, hogy te nem ismersz házasokat, de attól még lehet univerzális egy adott probléma. Gyakoribb manapság az, hogy csak több éves együttélés után van csak házasság. Ez tiszta sor. Régen persze nem nagyon volt megengedett, ill. kinézték őket egy idő után. És még így is nagy a válások aránya sajnos.


26, egy: Ilyen nincs, hogy feleségül veszlek, és még rajtad kívül Arankát, Julcsit és Icukát is ugyan így fogom hamarosan. 😄

A polgári esküvőn szabadabb a szöveg ugyan, de ott is levágós, ha a fogadalom csak le van tudva valami megúszós dologgal.


kettő: szimplán naív, ne gondold túl a dolgot. Anyánk is kiakadt, nem neki akar bizonyítani ezzel, hidd el.


27, igazad van, én csak a keresztény esküvőmről írtam ezt. A vallási esküvő után is lehet válni, csak macerásabb a dolog. De ez sokaknak nem akadály, ahogy az sem, hogy utána több vallási házassága nem lehet. A polgári ezzel szemben megengedőbb, de általában abban is benne van a hűségi fogadalom tétel.


28, “Ezt kellett elrejteni valami sztoriban :DDD”

Ezen jót röhögtem, szerintem ne menj detektívnek 😄, hidd el, nincs hozzá affinitásod.

Felszavaztam a számomra hasznos kommenteket. Nem túl sok volt sajnos, sokan csak beálltak a sorba, vagy a férfi mivoltom miatt, vagy mert hogy hogy merem ezt az általánosítást, szóval az untig ismert gyakoris azonnal tagadó és szidalmazó válaszok voltak többségben. A tied sem volt különb, a “biztos csak troll” top 3-as gyakorin előforduló válaszoddal. A fikázásokat és a “konteókat” viszont ezután sem fogom, csak negatívval jutalmazni. Sorry


29, a válaszod első részével egyet értek, a második következtetésed számomra sántít. Az, hogy megosztottam egy családi példát, nincs összefüggésben azzal, hogy ez létező, és gyakori dolog jelenleg. Bár az elsőt nyugodtan veheted akár kamunak is (ahogy itt páran teszik). De abból sem következik, hogy ostoba lennék, csak mert érdekelnek mások véleményei is. Ezért vagyunk néha itt tudtommal.


30, te voltál a 16-os is, ebben a topicban csak neked van ilyen mocskos szád..

Azt tudom mondani rád, és az ovis szintű példádra, hogy sajnállak.. ekkora önértékelési problémával, amilyen vehemenciával, névtelenül te beleszállsz a másik emberbe, aki egy gondolatot szeretne megvitatni, én bizony pszichológushoz fordulnék.

Nem jelentelek, mert nem vagyok házmester típus, majd egy pár jobb érzésű ember biztosan fog.

dec. 26. 06:18
 32/40 anonim ***** válasza:
83%
Hu remélem nincs barátnőd. Ha van, vagy lesz, őszinte részvétem neki. Pl a kényszeres feministázásért meg a szófosásért is.
dec. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a képlet!


Ha el akarom venni a nőt akkor elveszem,ha nem akarom elvenni,akkor nem veszem el.


Tőlem aztán hisztizhet,nyűglődhet,a nem az nem!


Ha viszont nem akarom elvenni,hisztizik,nyűglődik és beadom a derekam,csak hogy csend legyen,az onnantól kezdve az én hibám mert engedtem.


Nem a nő hibája,nem minden házasságmániás,erőszakos nő hibája,hanem kizárólag az enyém!

dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

"26, egy: Ilyen nincs, hogy feleségül veszlek, és még rajtad kívül Arankát, Julcsit és Icukát is ugyan így fogom hamarosan. 😄"


Nem is így érti!

Hanem úgy, hogy másokkal is járhat és szerelmeskedhet a házassága ellenére!

Mert hogy ezt nem tiltja a fogadalom!

Szó szerint idézte nekem a szöveget bizonyítékul! XD



"A polgári esküvőn szabadabb a szöveg ugyan, de ott is levágós, ha a fogadalom csak le van tudva valami megúszós dologgal."


Mire gondolsz?



"kettő: szimplán naív, ne gondold túl a dolgot. Anyánk is kiakadt, nem neki akar bizonyítani ezzel, hidd el."


Hát fél évig beszélgettem vele ilyen dolgokról, napi 5-6 órákat, hidd el, nem engedek el egy témát, amíg meg nem értem, és de, a látszat miatt akarja ezt!

Érdekes, hogy látatlanban "jobban ismered" a kedvesemet egy mondat alapján, mint én kiismertem személyesen mély beszélgetések alapján.:)

dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
77%

"abban is benne van a hűségi fogadalom tétel"

De szerinte az a hűség, hogy kitart mellette. Nem pedig az, hogy mással nem dughat.

Az pedig nem zavarja, hogy a felesége és a szülei szerint nem ez a hűség. Ő nyugodt lelkiismerettel jár másokkal, társkeresőzik, gruppenezik, stb.

dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

"24, lehet, hogy te nem ismersz házasokat, de attól még lehet univerzális egy adott probléma"


És ha sem magam nem voltam házas, se nem akartam házasodni, se nem ismerek házasokat, akkor szerinted mit tudok válaszolni erre a kérdésre?


"Csajok, mikor fogjátok megunni ezt a sok házasság mizériát?"


A szüleim is csak pár hónapot voltak együtt, és az ismerőseim 70%-át is egy szülő nevelte fel.

Akkor mégis mit mondhatnék válaszul szerinted?

dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

En akartam hazasodni, mert nekem fontos a hazassag. Gyereket csak hazassagba vallalok, kesz. Nem a pasimnak, hanem a ferjemnek. Iden tavasszal 3 ev utan 27 evesen mentem ferjhez, nem gondolom, hogy elkapkodtam. Anyamek 36 eve hazasok, ket gyerekkel, nekik mondjuk abszolut nem kellett volna se hazasodniuk, se gyereket vallalniuk, semmi kozos nincs bennuk, es folyton orditoznak egymassal. Ilyen hazassag is van.

Aztan rengeteg olyan no is ir ide, akik egyutt vannak teszem azt 8 eve, es nemhogy nem hazasok, eljegyezve sincsenek. Meg azok is, akiknel van mar nehany gyerek, de nem vette el oket a gyerekuk apja, csak az igergetes megy x eve. Es ez a tobbseg, be vannak etetve azzal, hogy majd ekkor meg akkor, eltelik 5 ev, es meg mindig a kifogasok jonnek.

dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Lezárom a dolgot, mert lassan számomra is unalmas, és mert ezt leginkább csak egy felkiáltójelnek, elgondolkodtatónak szántam főként a nők felé. Hogy azért néha a szertartás előtt nézzenek kicsit önmagukba, hogy biztosan az a férfi az igazi, aki eljegyezte? Biztosan lesz ereje kitartani mellette rosszban is?

És ez nyilván ugyan úgy vonatkozik a férfiakra is.

De a legszebb az egészben az, hogy a nők többsége, bármi enyhe kis jelzés szintű kérdést látnak, ami rájuk netán negatív LEHET, egyből 20-an ugranak a kérdezőre, jobbról-balról támadják, továbbmegyek, egyesek alázzák is, de ők véletlenül sem feminimek egyáltalán, áá, azt soha! Hírből sem ismernek olyat. Meg amúgy is… ez biztos csak valami urban legend. A feministák ugyanis sohasem léteztek! 😄

Kicsit több önismeret azért nem ártana itt pár embernek.

Szép éjszakát mindenkinek!🙂

Biztosan valakik most erre is ugrani fognak. Csak bátran. 👍

dec. 27. 00:24
 39/40 anonim ***** válasza:
86%

A feminin azt jelenti hogy nőies. Már ezzel is bajod van? Hát akkor minek bajlódsz a női nemmel, ott van neked a másik, szívesen rádugranak biztos. Még mindig nincsenek olyanok hogy "A NŐK" butagyerek. Az van, hogy némelyik nő ilyen, a másik olyan. Megehetsz 30 wc kefét, akkor sincsen olyan hogy pár esetből levezetsz dolgokat több milliárd emberre. Ez nem feminin :DDD hanem józan ész, ami neked nincs.

Amúgy egy kérdés: neked hol okoz élvezetet ha azt mondhatod hogy A NŐK? Ilyenkor végre kicsit érzel valamit ott lent?

Némelyik nő rosszul választ, mások jól, pl én jól választottam, de mivel neked nincsen józan eszed ne erőltesd szerintem.

dec. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Megjött újra az 5/4.5-es “okos” kos...

Egy kiragadott szóval operálni köztudottan butaság. De te mégis ezt teszed, a hatalmas nagy paraszt(i) eszeddel.

Szó szerint ezt írtam “a nők többsége”.

Láthatóan önmagad tiprod sárba a közvetlen segítségem nélkül is. És mindenki tapsol hozzá. No comment. (Újra dejavou érzés......... ez nagyon gyakori errefelé).

Ennyit elég is az észről. Itt nekem csak egyetlen bajom van.

Miért van az, hogy ha “bárki” (ez csak pasit takar, mert amúgy szívcsi lávcsi, igazad van) feltesz egy kérdést, azt rögtön támadják, holott csak kérdez, és miért fog össze sok GYAKRAN női válaszoló ellenük?

Erre mit szól a paraszti józan eszed?

jan. 3. 02:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!