Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért olyan nagy szám, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy szám, ha egy pasi mondjuk normális házasságban?

Figyelt kérdés

Mármint akárkinek említést teszek arra, hogy a férjem még (tudtommal) nem csalt meg és besegít mindenben munka mellett, akkor jön az, hogy fuhh de jó neked.

Én most jelenleg éppen gyeden vagyok a kisbabámmal, vagy egy ovis gyerek is, tiszta házat tartok, jól főzök én is mindenben odateszem magam, az meg kb ciki számít már lassan…

Kezdem nagyon úgy érezni, hogy lassan már csak azért fel kell tenni a férfiakat a polcra, ha dolgoznak és együtt maradnak a családjukkal…? mert mostanában már egyáltalán nem természetes ez.


jan. 6. 07:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Saját magadnak megválaszoltad. Ma már egyáltalán nem természetes, hogy a férfi együtt marad a családjával és normálisan dolgozik. Ahogy az se, hogy kiveszi a részét a házimunkából és a gyereknevelésből (NEM besegít).
jan. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
Baromság, már bocs rengeteg jól működő házasság van. Más kérdés, hogy meddig működnek jól, mikor a házasságok kétharmada válással végződik, de ideig-óráig azért többsége oké. A tiétek is lehet, hogy eltelik öt év és romokban lesz, ezzel most nem akarlak megbántani, csak esély azét van rá.
jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Mert ez manapság sajnos nem divat. Sok pasi nem ilyen, pedig szerintem is ennek kéne az alapnak lennie. Nem igazán találok ilyen pasit.
jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert ember képtelen felelősséget vállalni. Nem csak másokért, de saját magukért sem. Meg rengeteg énközpontú, önző, nárcisztikus, defektes, degenerált embert nevelt ki a mai társadalom magából és ez mindkét nemre igaz. Régen valóban ez volt a normális és ennek is kéne a normálisnak lennie, de ma már sajnos nem az, szóval aki jó apa/anya/társ, azt meg kell becsülni.
jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
mert sok ember*
jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
16%

Talán mert évszázadokig nem ez volt a bevett szokás, amiket most tol a feminista média, de jött a modern liberalizmus, és úgy gondolta, majd pár év alatt megfordítja azt, amire egy komplett nem, genetika, neveléselmélet épült.

Hát ez nem jött össze.


Én kb a hátam közepére sem kívánok ilyen nőt, amelyik nyomja ezeket a nősoviniszta eszméket, inkább megpusztulok egyedül a gépeim között, a hobbijaimmal, a haverokkal.

jan. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6-os. Így van, akkor maradj is egyedül.

Ha már családot alapítasz, számolj azzal, hogy nemcsak megnemzetted őket feleségednek, hanem ketten vállaltátok és a feladatokon igenis osztozni kéne. Nem értem, hogy ezen sok férfi miért van kiakadva és jön elő rögtön a feminizmussal… mondjuk de értem, mert ők maguk megrekedtek a 15.századi hímsoviniszta világukban.

jan. 6. 08:50
 8/29 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy egy átlag férfi hol tudna mégis egyedül eltartani egy fizetésből a családját, míg régen ez bevett szokás volt,nem? Hála a feminizmusnak, most már dolgozhatnak mellettetek a nők is…
jan. 6. 09:02
 9/29 anonim ***** válasza:
11%
Nagy esellyel megcsalt mar a ferjed csak nem tudsz még rola. Ha nem max azert mert nem kell senkinek rajtad kivul
jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
Mert még mindig olyan világban élünk, ahol a férfiak szabják meg, miről mi legyen a vélekedés. És nyilván ez annyit takar, hogy ők bármit csinálnak, az jó, a nő meg szarba van nézve. Ha egy férfi szabadosan él és átmegy a fél városon, akkor “jaj hát na, az ösztönök!”, ha egy nő csinálja ugyanezt, akkor ő egy olcsó ribi. Ha a férfi segít a gyerekkel napi 10 percet, akkor ő maga az Isten, ha a nő csinálja ezt 24 órában, akkor “hát ez a dolga, de csinálhatná jobban is”. Egy ronda kövér csóró férfi nem érti, miért nem jár neki alanyi jogon szexi nő (ha megfigyeled a kérdések nagy része itt is erről szól), egy ronda kövér csóró nő meg elfogadja, hogy neki nem jár alanyi jogon fitness személyi edző és beéri ronda csóró pasikkal, nem problémázik rajta. Remélem pár évtizeden belül ez már változni fog, végülis az utolsó évtizedekben sokat fejlődött a helyzet, de még bőven van hova.
jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!