Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért olyan nagy szám, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy szám, ha egy pasi mondjuk normális házasságban?

Figyelt kérdés

Mármint akárkinek említést teszek arra, hogy a férjem még (tudtommal) nem csalt meg és besegít mindenben munka mellett, akkor jön az, hogy fuhh de jó neked.

Én most jelenleg éppen gyeden vagyok a kisbabámmal, vagy egy ovis gyerek is, tiszta házat tartok, jól főzök én is mindenben odateszem magam, az meg kb ciki számít már lassan…

Kezdem nagyon úgy érezni, hogy lassan már csak azért fel kell tenni a férfiakat a polcra, ha dolgoznak és együtt maradnak a családjukkal…? mert mostanában már egyáltalán nem természetes ez.


jan. 6. 07:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nem észrevenni, hanem elfogadni ezeket a tényeket nehéz.

Ez a globális felfogása az embereknek a házasságról. Ez kb arra mutat rá, hogy elmosogat a férjem, akkor mindenki szájtátva hallgatja, hogy úristen milyen jóember. Tőlem csak az a feltűnő,ha nem mosogatok.

Vagy amikor a kertünkben észrevették a férjem magaságyását, az én virágos kertemre meg említést sem tettek….

A legrosszabb az egészben, hogy mi nők tudjuk mennyi elvárás van az életünkben, mégis azt veszem észre hogy mégis bőven kapunk egymástól bántást/szemrehányást pont ezek miatt…

jan. 6. 12:37
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Látom sok itt a macskás nő a túl magas elvárásokkal, hát ez van, lejjebb kéne adni az igényekből, és nem kéne várni a milliomos 190centis kisportolt családcentrikus vállalkozót nagy farokkal, akkor nem vinnyognátok itt egyedül! 😂😂😂 de mulattatóak vagytok!
jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagy szám,számomra ez a normális.A férjem is ilyen,hozzá sem mentem volna,ha nem így gondolkozna, hogy megosztjuk a házimunkát.
jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
55%

A nő tegye meg mindazt amit egyedül is megtenne.

Tény hogy a nőtől több az elvárás a ház körül, most pluszba lett a penzkereses es a gyermeknevelés is. Plusz legyél toppon stb.

Ertelmes ember megerti hogy mindenben nem lehetsz number1.

Sok a hülye aki csak magára gondol es röhög mint egy idiot nezd a 22est , de olyanfajtából kinézem a bantalmazó pszihikai beteget, mert a legtöbb ffi csak magára gondol képtelen nem önző lenni.

jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagy szám, hanem alap.
jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

10-es, bár sok igazságod van, azért egy-két helyen visszabillenteném az egyensúlyt:


"Mert még mindig olyan világban élünk, ahol a férfiak szabják meg, miről mi legyen a vélekedés."

Én nem hallottam ilyesmiről. Például rengeteg cikk van a Nature-ben, amit nők írtak, és "megszabják", hogy egy-egy témáról mit kell gondolni, azaz a kutatásaik eredményeit közzéteszik.


"Ha egy férfi szabadosan él és átmegy a fél városon, akkor “jaj hát na, az ösztönök!”,"

Ki engedi nekik azt, hogy átmenjenek a fél városon? Megizélhetné bármely férfi az ösztöneit, ha a körülötte lévő nők egységesen csak akkor engednének be bárkit az ágyukba, ha előtte elköteleződne mellettük a férfi. És itt nem házasságra gondolok, hanem járásra, azaz legalább a szándék legyen meg a férfiben a hosszútávú kapcsolatra. Persze a férfi hazudhat elköteleződésről, ami trágya dolog, nade hányszor teheti ezt meg? Egy adott közösségben ideális esetben max egyszer, mert utána elterjed róla a hír, és nem bízik meg benne senki. De még ha nem is ez történik, akkor is csak laza kapcsolatra lesz esélye szintén nem túl jó morális értékekkel rendelkező nőkkel. A családalapításra alkalmas nők el fogják kerülni. Az ilyen férfiak ellenszere a TI kezetekben van, hölgyek.


"ha egy nő csinálja ugyanezt, akkor ő egy olcsó ribi."

Miért, nem az? Nőként szimplán csak szexet szerezni gyakorlatilag semmilyen erőfeszítést nem igényel, csak regisztrálni kell Tinderre/emberek közé kell menni. Miért is legyen megbecsülve bárki is egy olyan "eredményért", aminek eléréséhez semmit sem kell tenni?


A többiben egyetértek.

jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Beszélitek a semmit, a világ nem valtozik csak minimalisan sajnos


Igazibol 26# a ffit himringyonak szokták nevezni aki olyan mint akit írtál.

Ők elfogadják magukat a nők nem lépnek fel ellene így nem lesz változás. A nők körében is ugyanúgy mindig voltak ribik , most egyre többen vannak ez tény.


Kár erről diskurálni :)

Mindenki válasszon olyat mint a kérdező a többit hanyagolja és akkor probleem solved

Ja kevés az olyan.. hat ki nevelte őket?

A kérdés mi nők milyen embereket nevelünk? Olyanokat akik ugyanúgy nem segítenek vagy valódi értékekkel teli felnőtt ffit nevelünk a fiúgyermekeinkből?

Ugy tűnik az előző nemzedék kicsit elszúrta , es lehet ennek az oka az hogy a nő 10-12orakat dolgozott es nem jutott idő a csaladra?

Lehet

Mint írtam nem lehetsz mindenben kiváló ha sok dolgot csinálsz. Ennyi

jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#26

Pont az a baj a te felfogásoddal is, amit írtam. Te is a nőtől várod el, hogy önmegtartóztatása legyen, ő ne hagyja a szexet ki tudja mennyi ideig - miért pont ő? A férfi nem tudna uralkodni magán? Tőle is ugyanúgy elvárható lenne, hogy ne próbálkozzon be már mondjuk a második randin. Vagy ismerek olyat, aki bevallottan volt már 60 nővel, kapcsolatra mégis azt várja el, hogy a nőnek kevés partnere legyen xD Az ilyen mit képzel magáról? Mire fel várja el? Ha ő lehet hímringyó, akkor nőből is érje be olyannal, aki nem tud uralkodni magán.


Ja és egy legalább átlagos külsejű pasinak semmivel sem nehezebb szexpartnert találnia, mint egy nőnek. Egy átlag feletti sportos helyesebb pasinak meg aztán végképp, sok ilyen pasi minden héten más nővel van (vagy akár minden nap). De ez amúgy sem olyan teljesítmény, amiért bárki is elismerést érdemel, inkább az érdemelne, aki képes egy partnerrel lenni egész életében, na azt nevezem teljesítménynek. Az összevissza szexelgetést nem.

jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szerintem pont annyi a normális férfi manapság, mint a normális nő. Viszont kevesebb, mint tegnap, több mint holnap. Ezért olyan nagy kuriózum, hogy normálisként egymásra találtatok. Becsüljétek meg egymást a férjeddel!

F

jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!