Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mégis milyen házastárs az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis milyen házastárs az olyan aki így hazudozik a hátunk mögött?

Figyelt kérdés

2 kicsi gyerekünk van a párommal. (5 és 3) Mindketten kivesszük a részünket a róluk való gondoskodásból, nevelésből.


Viszont azon kaptam a párom, hogy a testvére felé folyamatosan azt mondja, hogy mindent ő csinál. Hogy az ő nyakán vannak a gyerekek, ő csinál körülöttük mindent.


Ezt főleg akkor volt furcsa visszahallani, amikor több hét is a következőképpen telt el:


Ovi után ő lefeküdt a kanapén és másfél, de inkább 2 órát aludt. Én közben játszottam a gyerekekkel, rendet tartottam és vacsorát csináltam nekik. Este legalább 1 gyereket én fürdettem és a meseolvasás/altatás is az én részem volt. Nap, nap után így ment. Hazajött átöltözött, majd nem sokra rá a kanapén aludt.


Játszani is ritkán játszik a gyerekekkel, inkább a telefont nyomkodja. Már belegondolok, hogy sokszor ilyenkor írhatja le a testvérének, hogy milyen fáradt, mert mindent ő csinál.


Most eléggé úgy érzem, hogy "rossz lóra tettem". De, hogy ennyire félreismertem valakit, és így képes hazudozni és pont az ellenkezőjét a valóságnak, az szabályosan sokkolt...


Ha nem 2 ilyen kicsi gyereket nevelnénk, akkor azt mondanám, hogy a válás a megoldás. Így nem tudom hova tart az életem ilyen hazug ember mellett...



jan. 15. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Mi a kérdés?
jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező! Hasonló a helyzetem. Férjem megcsalt, igazából már 2 hónapos babánk mellett más nőt fűzögetett.

Majd amikor eljöttem, csakis engem hibáztatott mindenért, a történetből kihagyott részleteket. Anyukája engem cseszegetett, hogy a fiának nem főztem és nem volt alsógatyája (ezeket fogalmam sincs, honnan szedte). Egyfolytában hazudik, a szemembe is simán. És nem, nem volt rá utaló jel gyerekvállalás előtt..

jan. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Rossz házastárs.
jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
2-es, pedig de. Biztos, hogy volt ráutaló jel, csak te nem akartad észrevenni! Azért az hatalmas különbség! Általában ezek már az elején kiütköznek, csak a rózsaszín köd miatt az emberek többsége nem hajlandó észrevenni azt, hogy a másik milyen is valójában. Meglesz a milliós heted hét országra szóló lakodalom, meg megszületik a gyerek, és anyuka tátott szájjal néz, hogy hát de ő nem volt ilyen. Dehogynem! Ez rengeteg kérdésben szerepel itt, aztán utólag kiderül, hogy de mindig van/volt ráutaló jel, csak sose vették figyelembe.
jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Párom bátjya is úgy érzi, mintha neki lenne nehéz, két gyereke van, egy két és fél éves és egy 5 hónapos. Ő panaszkodott a múltkor, hogy jaj de nehéz neki... Nem a feleségének, hanem neki. Nem is emlékszem, mit mondott pontosan, az maradt meg, hogy ha nekünk gyerekeink lesznek, akkor majd én is 5 évig mackóban fogok lenni otthon. Óriási probléma :D
jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Leclerc ***** válasza:

Az emberek azt hiszik, hogy a gyereknevelés az fenékig tejfel, hiába nem dogozik annyit mint te, ő azt érzi, hogy az életét így is teljesen tönkreteszi, mert a gyerek mellet nincs semmi, van a munka, az munka otthon, a munka a gyerekkel, meg az aludtam jó esetbe 6 órát, és ez sokakat kikészít.

Nincs szórakozás, nincs hobbi, nincs párod aki veled foglalkozik, elég nagy váltás ez a gyerek előtti élethez képest.

Sokan azt hiszik hogy bírni fogják, ezért van hogy nincs egy nagy hiba, vagy jellem amit észre lehet venni.

Tényleg úgy készülnek hogy fog ez menni, mindent megteszek.

Aztán van a koppanás, hogy ez mégse kellemes élet!

jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6: Köszönöm a válaszod és a többieknek is.


Én úgy gondolom ezen a koppanáson már rég túlvagyunk, és ahogy nőnek kevesebb a feladat körülöttük. (Nyilván lesznek még más kihívások...)


Én az ellenkezőjét sem szeretném állítani: nem arról van szó, hogy akkor meg én vagyok aki mindent csinál. Csak ez a dolog sokkolt, hogy pont egy olyan héten hallottam vissza, hogy állítása szerint mindent neki kell csinálni, amikor én voltam aki vásárolt, főzött, játszott velük, rendet tartott, fürdetett, fektetett, stb.


Így olyan, mint egy igazi árulás. Miért jó valakinek ilyen áldozati szerepben lenni? Tudom költői a kérdés, mert sokan vannak ilyen személyiséggel. Csak, hogy a hátam mögött zajlik ez kvázi ellenem, ez undorral tölt el.


Jelenleg nem tudom mi az okos. Szívem szerint elválnék, az eszem viszont nézi a 2 kicsi gyereket (és az ő szívüket, mentális egészségüket).


Nehéz helyzet.

jan. 16. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Kerdező, 7#-es pontugyanez van nálunk.

Csak nálam már az elsőnél kiütött, igy nem lett tobbedik pedig nagy csaladot szerettunk volna főleg ö.

De már az elején a csalódások sorozata ért.

Majd ezután sakk-matt helyzetek ,amit most itt nem tudok kifejteni, de egyelőre a házasságból nem tudok kilépni csak 0-án. Igy felepiteni az életem gyerekkel!-nem egy álom.

Ha egyedül lennék akkor igen, de bevallom: tévedtem.

Ezzel még nincs megoldás, viszont mar tudom milyen iranyba gondolkodjak es menjek.

Viszont ehhez idő kell.

Ferfi szemmel ez semmiség ha elromzel lehet valni stb. De ha belegondolunk hogy te viszed reggel a bolcsibe vagy oviba a gyereket, utanna munka után -HA sikerül ilyen állást talalnod akkor hozzad haza, ha beteg old meg!, és jatszal vele hogy ne érezze hatranyosan magat vagy elhanyagolva .

Majd ha othon vagy csinálj egészséges kaját néha/minden 2dik nap legalább, és majd mesélj neki este,

Közbe azt is figyeld hogy mit néz a tv- be vagy youtube-on. nehogy majd féljen (nálunk ez megtörtént,pedig nagyon figyelem mit kapcsolok be neki)


Ezután ha jól alvó akkor szerencséd van es van időd magadra, ha nem jól alvozakkor magadat"ostorozod" hogy nem jatszott eleget a gyerek, nem faradt le eléggé, a te hibád, most ezért nem alszik stb es +őrlődés hogy ezek után is sz@r anyának erzed magad.

(Sajnos megtörtént többször ez)


Ezután már magadra sincs idő rendesen mert bealszol az altatasba es ejszaka ebredsz meg hogy hoppá elkell készülni reggelre , mert reggel is sietni kell bölcsibe/oviba/iskolába.


Ez faxa élet egy nőnek ugye, már akik mondogatják a válást.

Nyilván kialakul és erős leszel, de ez olyan mint egy edzés.

Az elején nehéz, úgy érzed nem bírod, aztán makd rutinos leszel.


Egyébként ne félj segítséget kerni az elején ez nagyon fontos kedves kérdező , mert az nagyon jól jön sőt nagyon fontos eleinte!!

jan. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, most látom hogy az előző kerdest olvastam ahol írta a kérdező -masik kérdésnél vki- hogy nem akar valni de muszálj.

Es az volt a fejembe, azért irtam ezt a hosszú választ, de hasonló szitu az enyemmel ez is, es ha váláson gondolkodsz elolvashatod a kifejtesemet milyen egyedül csinalni mindent.

Tehát megértelek 100%

jan. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te magad is kicsit túlzásba viszed. Nekem nem olvastak mesét, azt hallottam eleget óvodában, meg mi az hogy altatás? Azt mondták aludj és kész(vagy legalábbis tegyek úgy míg tényleg el nem alszok). Játszani a gyerekkel.?Amelyik gyerek nem tud maga játszani azt megbuktatnám az oviban. Gyerekkoromban is tök jól elfoglaltam magam játékkal de mindig összeraktak az "unatkozom, mit játszunk" unokatestvéremmel hogy játszak vele, és kb kimerültem hogy ötleteket gyártva szórakoztassam őt magam helyett. Nagyon együgyű gyerek akinek szórakozás kikapcsolódás témában is megfeszülve kell lekötni a figyelmét mert annyira fantáziatlan és nincs jó értelemben vett saját világa
jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!