Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt akik úgy élnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt akik úgy élnek együtt,hogy nem boldog a házasságuk?

Figyelt kérdés
Mi az oka, és miért maradnak? Csak személyes sztorik érdekelnek.
febr. 3. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6%
Ez felnőtt dolog? Boldogtalan élet, ráadásul házasságban, tele hitellel? Az a felnőtt dolog hogy ha hitel nélkül éri el azt, azokat amilyen van.
febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
61%
Az egy totális tévhit hogy a házasság az valami konstans boldogság forrás és folyton a fellegekben tart (itt meg is köszönhetjük a hamis képet a romkomoknak) Sokkal inkább egy hullámvasút ahol vannak jobb-rosszab periódusok és igen... a legtöbbször úgy tűnik hogy a mélyben van a hullámvasút mindenféle pozitív impulzus nélkül. Személy szerint azért döntöttem a maradás mellett mert belátom hogy mással sem lenne különb ez a "hullámvasút"
febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én boldogtalanban élek. Egyelőre próbálunk félretenni, hogy jusson is maradjon is mindkét félnek. Férfi létemre mégis megvisel lelkileg, hogy ez az egész nem jött be és hogy így kell éljünk még jó darabig.


Nálunk a gond az volt, hogy nem ismertük ki egymást. Ő azt állítja én tettem ilyenné a féltékenykedéseimmel. Ezt utóbbit bevallom és megbántam már ezerszer, bocsánatot is kértem, de szerinte ezt már nem tudom jóvátenni. Szerintem meg ő mindig is ilyen passzív agresszív volt, csak az elején játszotta meg magát. Ezt onnan gondolom, hogy az exével is így viselkedett mint velem most, meg az anyja is ilyen pszichopata.


Szóval egymást hibáztatjuk, visszaút már nincs...

febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!