Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert nem all a ferjemnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem all a ferjemnek a farka ha kezdemenyez nalam?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar hogy ő kehdemenyez de nincs bekemenyedve, akkor annyira nincs is felizgulva? Nekem kicsit frusztralo hogy kezdemenyez de en allitsam fel neki, ez megy kb 1 eve

febr. 4. 10:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
35%
#7 45 éves vagyok és mindig is jól működőtt. Most is.
febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő, mire működésbe jön? Azért nem mindegy, hogy fél perc, vagy fél óra… És hogy zajlik a kezdeményezés, ill. ő hogy próbál téged izgalomba hozni? Mert igen kevés nőnek jön be, ha a pasi csak odaáll, és elvárja, hogy állítsd fel, hogy betehesse, de semmi előjáték.
febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
27%
és te hányszor szoktál kezdeményezni?
febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

90-99,99%, hogy eléd áll, hogy na gyere sz*pjál le és vagy 2 percig viszonozza, vagy egyáltalán nem és bedugja majd elmegy azonnal aztán befordul majd tente.

Ha kielégítene, odafigyelne rád szerintem nem erdekelne, hogy miért nincs teljesen felizgulva. De javíts ki ha tévedek.

febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
93%
Eszembe se jutott ezen problémázni. Nem arra való az előjáték, hogy egymásra hangolódjunk és felizguljunk?
febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
19%

Mi az a sok lepontozás? 😂


Nektek már nem áll fel?

febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
82%

8# Gondolom régebb óta együtt vagytok, már nem lesz merevedése a gondolattól is hogy veled szexeljen. De attól még jól esne neki a szex, így kezdeményez nálad.

Ülj a szájára, 69ezettek legközelebb, neked is jó legyen.

Ennyi az egész!

febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
41%
Írtam volna választ, de 17 tökéletesen leírta. Nem kell ehhez öregnek sem lenni, elég egy hosszabb kapcsolat, főleg ha te sem úgy nézel már ki, mint egy 25 éves sportos, feszes nő.
febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Mert potencia problémái vannak.
febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nekem a 17 es vakasza tunik épkézláb valasznak, nem vagyunk oregek es nincs potencia gondja
febr. 4. 12:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!