Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert nem all a ferjemnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem all a ferjemnek a farka ha kezdemenyez nalam?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar hogy ő kehdemenyez de nincs bekemenyedve, akkor annyira nincs is felizgulva? Nekem kicsit frusztralo hogy kezdemenyez de en allitsam fel neki, ez megy kb 1 eve

febr. 4. 10:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt ilyen barátom hogy allandoan ugy akar szexet hogy en másszak rá en allitsam fel én izgassam, en dolgozzak rajta. De gyűlöltem az egészet.

Volt olyan hogy hazajön megsimogat lent ketszer es kelhetek oralozni neki.


Masik pasinak meg az volt az elojáték hogy hozzámvágott egy vibrit hogy en izgassam magam azzal aztán ő mozizik.


Kezdtem megutálni a szexet is. Ill meg is utáltam.

febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%

Nőként irom , veled is baj van.

Te is tök nedves azonnal a gondolattól? Kétlem.

Tőle se várható el hogy betonkeményen álljon előtted. Kölcsönös örömszerzés mond vmit? Egymást izgatjátok .

Engem spec nem zavarna ha 10 percig kene orálozni, nálunk én hamar beindulok, neki kell több idő.

febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
88%
Azért szerintem az elég gáz, ha sok idő kell egy palinak mire áll a cerka, nálunk is van, hogy barátomnak még nem áll mikor kezdeményez, ennek kb 1,2 perc kell és kemény. Mondjuk kinek mi, engem elszomorítana, ha 10 percig kéne nyalogatni egy lankadt péniszt. 😃
febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
41%
Minek mentél hozzá, ha csak elvárásaid vannak, de a te részedről bármit is hozzátenni luxusnak érzel?
febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Nalunk nem volt jellemzo hogy ugy kezdemenyezett hogy lanakadt volt, altalaba ha kanos volt es akart vakamkt mar kememy volt ugy jott oda. Es nem nem szoktam elutasitani, es szoktam en ks kezdemenyezni. Amugy hamar felall nekk csak nemtom hova tenni ami mostansag van hogy ő kezdemenyez de nem is kemeny.
febr. 4. 13:20
 26/32 anonim ***** válasza:
89%
Azért ez nem egy tragédia, ha utána tud erekciót produkálni.
febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az a tragédia, hogy elvárja, hogy beizgasd, de ő téged nem izgat fel.
febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
én pl. imádom ha a csajomat felhúzom, akarom őt meg minden de valahogy sokkal jobb mikor nem vagyok kemény és ő állítja fel, többnyire a szájával. imádom! vagy ő kezdeményez, kemény leszek, de ő még nem nedves annyira. ezért én is felizgatom. frenetikus
febr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
84%

Sötétség kedves kérdező.


Nem attól lesz kívánós valaki, mert feláll a farka, hanem azért áll fel a farka, mert kívánós lesz. A szex fejben kezdődik.


Nekem sem áll már fel fél perc csókolózástól 48 évesen.

Jön a sok okos, hogy nekik még 50 évesen is feláll a puszta gondolatra. Jó nekik, de ők a gauss görbe jobb oldalán vannak.


Örülnöd kéne, hogy még kíván és kezdeményez. Ha cukorbeteg lenne vagy egyéb okból impotens, akkor pedálozhatnál, semmi nem lenne.


Az 50 éves csajom se tocsog 2 perc smacizás után, pedig totál oda van értem. Ha neked fáradságos munkának számít, hogy keménnyé varázsold a férjed, akkor ne csináld, lesz majd más, aki megteszi.

febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Irod h azert all fel a farka mert kivanos lesz, en ugy tete, fel a kerdest ha megkivant engem es kezdemenyez akkor miert nem all neki.
febr. 5. 09:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!