Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen számodra nagyon idegesí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számodra nagyon idegesítő tulajdonságai, dolgai vannak a házastársadnak?

Figyelt kérdés
febr. 17. 11:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Nem tud lemondani az anális szexről, szanaszét vannak a szennyesei, más emberek előtt is fogdos, csapkodja a seggemet, de olyan erővel, hogy már majdnem sírok, erősen horkol.
febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

#1: WTF?


Az én párom szeleburdi, ez az egyetlen ami nem tetszik rajta, de vissza tudom olykor fogni.

febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Mániákusan pakol.
febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönad valami tárgyat valakinek, aztán elfelejti. Én meg keresem.
febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

Mulatós zenét hallgat tetszenek neki a ck-k.

Mi szakitunk is. Nem érdemel meg.

febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Néha elkapja a függőség reggel egyből telefon, face...) pl
febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
Sokszor kérdezget engem arról, hogy a szomszéd sráchoz mikor megyek át, mert igencsak szemezgetek vele. (?????) ezzel mindig nagyon fel tud húzni, sokszor a sírás kerülget, mert arra asszociál, hogy én sunyiba átjárok dugni máshoz.
febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyenek magukbol indulnak ki mert ő átmaszkálna vmi szomszedcsajhoz ha lenne lehetősége. Izgatja a gondolat.
febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Horkol. Borzasztóan.

Dünnyögve morog maga elé, ha valami nem tetszik neki (pl. a gyerekek nem pakoltak el maguk után).

Eligénytelenedett a home office-ban.

Előszeretettel odaszúr egy-egy megjegyzésével, de ha visszakapja, megsértődik.

febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Idegesít azzal, hogy nem férfi, lakótárs. Meg sem próbálkozik màs lenni. Neki ez így jó volt mindig is.
febr. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!