Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen számodra nagyon idegesí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számodra nagyon idegesítő tulajdonságai, dolgai vannak a házastársadnak?

Figyelt kérdés
febr. 17. 11:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
87%

17# Megértelek téged is és a férjedet is. Nálunk ugyanez a helyzet, csak az én szüleim teszik ezt. Az öcsém és a bátyám minden segítséget megkap és megkapott, én nőként mondhatni soha, semmilyen segítséget nem kaptam. (nem csak anyagi tekintetben)

Mára hála istennek, nincs anyagi támogatásra szükségem, de amikor volt sem kaptam.

A férjem azért haragszik szüleimre, mert látja, hogy ez az igazságtalanság nekem fáj.

Fáj és felnőtt fejjel sem tudom teljesen túltenni magam rajta, leginkább mert nem értem az okát.

De a család, az család, ez nem megbocsáthatatlan bűn, emiatt nem tagadom meg a szüleimet.

Ettől függetlenül biztos, hogy amikor megörekszenek majd és ők szorulnak segítségre, jelenjen majd meg a 2 testvérem,akik kapnak és elfogadnak mindent.

Ez nem bosszú és nem hagynám nagy bajban magukra őket, de adok-kapok....

Tudom, hogy tudják, hogy fájdalmat okoztak nekem ezzel, hogy lelki támogatást sem kaptam a mélypontjaimon,mert burkoltan volt róla szó.

De ez nem düh vagy harag, amit érez ilyenkor egy "gyerek", hanem bánat.

A férjedet próbáld megérteni és támogatni, legyél Te neki az, aki mindent megad neki. :)

Valószínűleg ő is úgy látja, mint én, hogy bár érdekes hozzáállás ez egy szülőtől, abszolút nem az a kategória, ami miatt megszakítjuk a kapcsolatot velük.

febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
53%
Állandóan horkol, kupis, kaja közben is telefonozik.
febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!