Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek mennyit segit a ferje a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit segit a ferje a hazimunkakban?

Figyelt kérdés

Ha megkerem a ferjem akkor megcsinalja amit kerek, de pont ez zavar hogy mindenre kernem kell. Keres nelkul gyakorlatilag hozza se nyul semmihez, max elpakolja maga utan a tanyerjat. Es mivel allandoan meg kell kernem mindenre, o egy ido utan mar "izelgetesnek" veszi mert allandoan ugraltatom mit csinaljon. Hianyolom belole az a proaktivitast, hogy ne csak szo szerint azt csinalja meg amire kerem, hanem jarjon mar nyitott szemmel a hazban es elpakolja ha latja elol van, osszeporszivozzon ha latja hogy szukseges.

Mas ferjek milyenek ilyen teren?

(Mindketten ugyanannyit dolgozunk, hazunk es gyerekeink vannak, szoval lenne boven tennivalo...)


ápr. 15. 16:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

10

Nincs egy szingli öcséd véletlen? :)

ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%
11-es, nincs, de kvázi én is szingli vagyok, mi nyitott házasságban élünk, írj, ha gondolod, hátha váltok :D
ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

#9 Valami ilyesmit akartam írni én is, csak épp férjként. :)


Mondjuk nálunk nincs heti váltás, egyszerűen csinálja az, akinek több ideje van. Ez mondjuk főleg én vagyok mostanában így, hogy az asszony egyetemre jár meló mellett.

ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

A férjem több házi munkát csinál, de nálunk ez így van a kezdetektől, már több mint 15 éve.

Nem is költöztem volna össze lusta férfival, azokat meghagytam a többieknek.

ápr. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Leclerc ***** válasza:
Én azt csinálnám hogy fixen kijelölném neki, hogy mi a dolga. Van amit elég rendszeresen csinálni, nem észrevenni kell. Mondjuk minden szombaton felporszivoz, és felmos, vagy pl 2 naponta elindít egy mosást, ha tele a szennyes ha nem.
ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Koszi a sok valaszt. Hat ugy latom nalunk nagyon kibillent a merleg. Majdnem mindent kivetel nelkul en csinalok a hazban, a garazsban, a kertben es a gyerekek korul. En mosok kocsit, nyirom a fuvet, vagom a sovenyt, festem a falat. Nem egyszer kellett 50 kilos koveket mozgatnom a kertben, fakat kivagnom vagy tamfalat epitenem a puszta ket kezemmel. Neha eleg komolyan le is serulok es par hetig alig birok mozogni mert meghuzom valamim. De vagy en megcsinalom vagy ugy marad evekig. Emellett persze az osszes "noi" munkat is en csinalom, ami a mindennapi elethez kell, takaritas, bevasarlas, mosas, osszepakolas, gyerekek, tanulas stb. Fozni pedig nagyon alapokat szoktam, mert mar nincs kedvem hozza.


Tudnatok technikakat ajanlani, hogyan tudnek ezen valtoztatni. A siman megkerem azert nem mukodik, mert egyszeruen nem lehet naponta 50szer megkerni minden apro-csepro dologra...mar en unom.


A listas otlet nagyon jo, igy legalabb o is latja hogy mennyire sok tennivalo van es milyen sok lathatatlan munkat is csinalok. Igy legalabb elore betervezhetjuk a hetunket.


Mas otlet, technika?

ápr. 16. 10:00
 17/25 anonim ***** válasza:
#16 A következő életedben nem mész hozzá és szülsz gyereket egy herének.
ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

8. Akkor nézzük a férfi részét is. A szexnek sem "segítségnek" meg váltópénznek kellene lennie. Mert ugye a feleség egyből behúzza a kéziféket ha a férj nem főz, mos, takarít. Akkor a szex miért jutalom? Ráadásul úgy, hogy egyre kijjebb lesz tolva a teljesítmény, amit majd az asszony szexszel jutalmaz.


Nekem az a fura, hogy a nők felé legyen meg minden, a férfiak felé meg az van, hogy előtte a férfi hozza le a csillagos eget, persze szex az nem lesz, mert hát a szexet ki kell érdemelni, és mi az ha egy férj szexet akar házasságon belül. Ilyenkor jön a sztereotípia, miszerint a férjek egy mocskos szemétládák, lusta, hitvány trógerek, akik csak kikövetelik a szexet. Tehát a férj legyen rabszolga, de úgy meg már nem vonzó... Női logika. Alapból a férfi csak egy robotgép, így nem jó, nem férfias. Ha a férfi meghúzza a határokat, az sérti a nőket, nincs szex. Tehát akkor most mi van?

ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

18, el vagy te tévedve. Hogy jön ide a szex? Itt arról van szó, hogy nem csak a nö, hanem a férfi is lakik valahol. Kérdezö esetében egy kertes házban. Van garázs, kert, gyerek, háztartás. Ha ilyen helyen lakik, akkor az azzal jár, hogy sok munka lesz vele. Nem az asszonynak, hanem ugyanúgy neki is. És ezt nem bírja felfogni, mert egy lusta here, akinek a szájába kell tenni a kaját és aki végignézi, hogy az asszony emelgeti az 50 kilós köveket. És nem azért kellene neki magának felemelnie, mert utána szexelni lehet az asszonnyal, hanem azért, mert ott lakik és az a dolga, hogy a kert normálisan nézzen ki.

A férj nem rabszolga meg robotgép, hanem kertes ház kellett neki, ö maga döntötte el, hogy ott fog lakni, akkor tessék, lehet benne dolgozni.

ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19. Pont ezért írtam amit írtam. Nekünk is kertes házunk van, bele rokkanok a munkába, a szomszéd férfi is, meg az összes a környékemen. Mindenki segít mindenben, csak valahogy pont a nők azok akik a szabályrendszert megalkotják. Tehát ha egy férfi dolgozik az alap. Aztán alap az is ha a háztartást viszi. Oké. Gyereknevelés, kert, autószerelés, villanyszerelés, másodállás. Alap ez is. Tehát minden alap. Akkor hol maradnak a feleségek. Ugyanis mifelénk az van, hogy a férfiakat azért tartják a nők, hogy legyen nekik háziszolgájuk, mert hát az van kitűzve a zászlóra hogy a férfi is itt lakik. Oké. Szex? Gyengédség? Testiség? Ohóóó, na az már nem, azért sokkal többet kell teljesíteni. Többet teljesítesz, talán lesz havi 1 felejthető kategóriás reszelés egy kidőlt fával(ez lenne a feleség). Ennyi. Persze mindenhol az jön le, hogy a férfiak semmit sem csinálnak.


Én meg azt látom, hogy az a férfi nagyon is jól teszi ha nem csinál semmit, mert ott a nő pedálozik azért, hogy legalább már egy poharat mosson el maga után. Érdekes, ott van szex, ot van minden. Ahol meg egy férfi gürizik a családjáért, ott meg semmibe van nézve.

ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!