Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek mennyit segit a ferje a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyit segit a ferje a hazimunkakban?

Figyelt kérdés

Ha megkerem a ferjem akkor megcsinalja amit kerek, de pont ez zavar hogy mindenre kernem kell. Keres nelkul gyakorlatilag hozza se nyul semmihez, max elpakolja maga utan a tanyerjat. Es mivel allandoan meg kell kernem mindenre, o egy ido utan mar "izelgetesnek" veszi mert allandoan ugraltatom mit csinaljon. Hianyolom belole az a proaktivitast, hogy ne csak szo szerint azt csinalja meg amire kerem, hanem jarjon mar nyitott szemmel a hazban es elpakolja ha latja elol van, osszeporszivozzon ha latja hogy szukseges.

Mas ferjek milyenek ilyen teren?

(Mindketten ugyanannyit dolgozunk, hazunk es gyerekeink vannak, szoval lenne boven tennivalo...)


ápr. 15. 16:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk mondjuk a szex is alap. De nem is csak felejthető reszelés, hanem nekem (a feleségnek) is jó. A szex max akkor kerül jutalom-státuszba, ha amúgy a pasi 2 perc alatt elmegy, vagy akár bírja órákig is, de az csak monoton reszelés, bárminemű élvezeti érték nélkül. Ahol a nőnek is jó és örömteli az együttlét, ott a szex sem jutalom meg kegy, hanem ő is ugyanúgy akarja, függetlenül attól, hogy a férje mennyit dolgozik és hány poharat fényesített ki a héten.
ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

A szexed en nem kevernem bele, de abbol a szempontbol meg tudom erteni hogy ha a ferfi ha kiveszi a reszet az otthoni munkakbol akkor az intimitasbol is reszesedni akar. Es itt nem csak a szexre hanem mindenfele gyengedsegre gondolok, sot meg a megbecsules/ertekeles/tisztelet is ide tartozik szerintem.

De ez a ket oldal egyutt jar. A ferfi odateszi magat otthon, megcsinalja a nehez fizikai munkakat de a tobbi munkat is. Ezzel levesz a no vallarol egy hatalmas fizikai es lelki terhet. Ettol a nonek automatikusan jobb kedve lesz, kipihentebb, kevesbe stresszesebb stb. Es ettol automatikusan jobban lesz kedve szexelni is de az intimitas es ertekeles osszes formajat jobban kimutatja.

Nalunk ez igy mukodik, ha a ferjem egy picit is elkezd takaritani vagy valamit szerelni, a vilag legszexibb pasijava valik es konkretan minden este ragadok ra mint a legypapirra. Mert ertekelve erzem magam es ettol megjon a kedvem mindenhez. Nem is kell eroltetni jon magatol a kedv.


Hetvegen is meggyoztem a ferjem segitsen egy kisebb tamfalat helyrepofozni mert kirohadt es szakad le, 2 m hosszu betonlapokat kellett megmozgatni hozza amit egyedul nem birtam vola megemelti legalabbis tutira beall tole a hatam. Egyutt megcsinaltuk, bar lattam hogy a ferjemnek nem nagyon tetszik a fizikai munka, izzadas, koszos lesz, a nap is sut stb...de folyamatosan dicsertem, nem kritizaltam es a vegere egesz ugyesen osszehoztuk. Es azota maszom ra folyamatosan, dicserem szoban irasban ahogy csak tudom. Mert tenyleg nem szeretnem a motivaciojat letorni (2 eve szakad le az a fal...mar kezdtem felni mikor maszik be ala a gyerek es raomlik az egesz).


Kommentelo 18 ha te ugy erzed sokat teszel otthon es nem kapsz eleg szexet/intimitast/ertekelest, akkor ezt meg kell beszelni es dolgozni azon mi a problema es miert latjatok maskeppen a dolgokat. Az en peldambol kiindulva a ferjem konkretan nem latja a munkakat hiaba lakik o is otthon. Lehet a feleseged is annyira termeszetesnek veszi hogy nem latja miket teszel. Csak szimplan ha elmondanad neki hogy ezek a munkak neked milyen tevekenysegbol allnak, hogy megertse hogy te ezen gondolkozol, erofeszitest teszel bele, idod, energiad megy ra es igyekszel a csaladnak a legjobban csinalni, milyen nehezsegek vannak benne, hogyan oldod meg oket. Csak siman elmondani hogy is nez ki az egesz mar a fel megoldas. Es biztosra veszem a felesegedben is van par hasonlo serelem amit szivesen elmondana. Es akkor talan a kettotok latasmodjat kozelebb lehetne hozni.


Viszont technikakban meg mindig segithetnetek. Listazni, beosztani, betervezni ok megprobalom.

Egyeb otlet?

ápr. 16. 12:16
 23/25 anonim ***** válasza:

Kérdezö, mást nem tudok segíteni (a listázást én írtam), mert nálunk is ez van és nem lesz jobb. Az én férjem egész életét lakásban élte, én kertes házban. Neki a kerti munka nem okoz örömet, csak nyüg. Nem is ért hozzá és fizikailag sem bírja, mert semmi ereje. A kert 70%-át is én ástam fel, mert ö elfáradt. Utána meg megcsípte a szúnyog. Szóval képzelheted.

Ami nekem segít, hogy örülni tudok annak, hogy én mindent egyedül elintézek a ház körül. Amihez nem értek, ahhoz meg kihívom a szerelöt.

Így a kert is teljes mértékben olyan lesz, ahogy én elképzelem, mert öt nem érdekli. Ez nem azt jelenti persze, hogy semmit nem csinál, mert amit mondok neki, azt megcsinálja, de messze nem ideális. Engem nagyon megedzett, elöre vitt az, hogy a ház körül szinte magamra vagyok utalva. Nyilván nem örülök ennek, de inkább a jó oldalát nézem. Pl. nem kell kétségbe esnem, ha mondjuk elhagyna, mert eddig sem voltam ráutalva, ezek miatt.

ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Sokat segít, ez így van rendjén.
ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
33%

21. A gond ott kezdődik, hogy a nők igen csak döntő többségénél a szex egy idegen fogalom. Hiába akarok én már már könyörögni azért hogy csak vele foglalkozzak, legyen az bármilyen előjáték, lelki, testi, csikló, orál, hiába könyörgök hogy mondja már meg mit és hogyan szereti. A válasz: "sehogy". A szomszédoknál, a kollégáknál ugyanez.


Értem én mit mondasz, ha egy nő szereti a szexet az nem kegy utána. Na de basszus, 10 nőből 8-nál nem működik a szex, a libidó. A kolléganőm megjegyezte minap, hogy nála a szex csak az utódnemzéshez kell, utána felejtős. Van egy 7 éves fia, rá is kérdeztem hogy akkor 7 éve nincs szex? Naná! ... ez volt a válasza. Itt már régen nem arról szól a dolog hogy a pasi 2 perces vagy monoton reszelő.


Itt most bevallom hogy pár éve a szexmentes házasságom miatt elkezdtem ismerkedni. Vicc vagy nem, de ugyanolyan frigid nőkkel találkoztam. Volt akivel pár hónapig leveleztünk, tökre meg volt a frekvencia, de mondta hogy szexre ne gondoljak, mert neki ez nem szükséglet. Volt aki felhívott magához, ezt még azért elmondom. Beszélgettünk, iszogattunk. Minden tökéletes volt a folytatáshoz, erre kitalált hogy menjünk ki az erkélyre tojásokat dobálni! 39 éves nő... Mivel ezt marhaságnak tartottam, lebeszéltem róla. Jött az újabb ötlete hogy övvel verjem a lábát. Nem akartam, de 1X rácsaptam. Erre közölte hogy álmos, és elaludt. Csak mondom hogy egy felsővezető nőről beszéltem. Aztán volt akihez leutaztam pécsre, olyan jót aludtam a nőnél hogy csak na. 4 hónap ismeretség után úgy, hogy elvileg szerelmes volt belém. Ő viszont gyk-s, itteni ismeretség.


Én azt mondom, hogy egy férfinek csak akkor van szex ha olyan szerencsés hogy kifog egy olyan nőt, aki szereti a szexet. Sajnos ez ma már egyre ritkább, nagyon kicsi rá az esély. Basszus, már az elején közlik hogy asszexek, meg nekik nem fontos a szex, orgazmus képtelenek, nem igénylik a testiséget, nem szeretik ha hozzájuk érnek, ha szexuálisan közeledik feléjük a párjuk azt támadásnak veszik.


Az a másik baj, hogy a média tudatosan úgy állítja be a nőket, mit valami szexéhes ragadozókat, akik a falat kaparják ha már 1 órája nem dugta meg őket valaki.

ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!