Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek volt szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt szexuális viszonya a férjemnek a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, a férjem 37. A második gyermekünket várjuk, eddig azt hittem boldogságban...

Megtudtam, hogy a férjem 1,5 éve "barátkozik" a munkahelyén egy nála idősebb, elég lepusztult külsejű nővel. Sms-eztek, telefonon beszéltek éjjel-nappal, plusz még a munkahelyén is, és találkoztak privátban is. A férjem telefonja évek óta folyamatosan le volt némítva, mindig vitte magával a zsebében még a vécére is, és mindig üresre volt törölve a híváslista, üzenet mappa...

Egyszer véletlenül elkaptam egy smst a NE VEDD FEL nevű feladótól, onnantól indult meg a lavina és kezdtek kiderülni azok a dolgok, amikre már régóta gyanakodtam egyéb jelek alapján. Esküdözik mindenki életére hogy nem történt semmi köztük, mert ő nem akarta, csak beszélgettek, mert velem nem tudta megbeszélni a gondjait.

Nagyon sok dolog szól ellene, és egyedül a nő brutális rondasága csak mellette.

Nem volt hajlandó szexelni velem, sosem kezdeményezett, folyton ideges volt, mindig csak akkor borotválkozott ha délelőttre ment, hiába könyörögtem neki napokig-hetekig, az én kedvemért sosem borotválkozott meg. Állandóan túlóráznia kellett, meg amit mondtam, hogy a telefonja folyton le volt némítva, és a zsebében hordta, stb...

Szerintetek?



2012. júl. 26. 22:02
 71/103 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem jó stratégiát választottál. Mert teljesen mindegy hogy megcsalt vagy sem, a napi szekálással tutira meg fog. A szüleim épp ezt csinálták. Megvolt az első nagy balhé aztán fogadkozás, kibékülés. Utána anyu apu fejére olvasta amikor csak tudta. Apu aztán inkább volt bárhol csak hallani ne kelljen anyut. AZtán így jött a következő. Vagy elfogadod és befogod a szád vagy lépsz és külön folytatod. Ez nem megy így, mert felőrli a kapcsolatot.
2012. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 A kérdező kommentje:
Mi nem veszekszünk, mint ahogy semmit sem csinálunk, csak élünk egy fedél alatt, de nem együtt. Kölcsönösen nem kezdeményezünk. Ő gondolom sz@rik bele, én pedig képtelen vagyok férfiként tekinteni rá. Azt hiszem már mérföldekre járunk egymástól, és nagy a valószínűsége, hogy sosem találunk vissza a másikhoz. És a terhesség sem alkalmas időpont erre az egészre, túlzottan sebezhető vagyok. Ha a hormonjaim ismét normál üzemben működnek, talán minden megváltozik...
2012. dec. 2. 21:38
 73/103 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt azóta ?
2013. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 A kérdező kommentje:
Nem sok minden. Kiderült még pár dolog amit a férjem nem mondott el. Megbízható források szerint a mai napig tart a kapcsolata, válni nem akar, a gyerekekkel próbál visszatartani a költözéstől/válástól, hogy elveszi őket tőlem. Úgy volt hogy elmegyünk párterápiára, amibe csak azért mentem volna bele, hátha megtanulunk egymással normálisan kommunikálni, mert ez mindegyikünk javát szolgálta volna még válás után is. Aztán jöttek az új fejlemények, én meg elutasítottam a párterápiát. Felesleges bármiről is beszélnünk, ha mindent tagad még mindig, és egyfolytában hazugságon kapom. Lelkileg nagyjából kikupáltam magam. Köszönöm hogy kérdezted kedves utolsó!
2013. okt. 6. 13:09
 75/103 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, a gyerekeket nem olyan egyszerű elvenni az anyukától, ha csak ezzel tart vissza, hogy megfélemlít, akkor lépj le... és kitartást!
2013. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
51%
Kedves 75-ös ! A mai világban minden attól függ, hogy az ellenfél milyen ügyvédet fogad meg.
2013. okt. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Kérdező !


Én megpróbálnám a párterápiát és talán érdemes lenne egy mediátort is felkeresni (lehet, hogy mindkettőt egy ember csinálja?) - ez abban is segíthet, ha váltok.


Addig is azt javaslom, a saját érdekedben : hagyd abba a nyomozást, azzal csak magadat izgatod, eredményre nem vezet.

2013. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Már nem nyomozok, mert eljutottam már arra a pontra, hogy nem érdekel kivel mit csinál. Az persze még mindig kellemetlen, ha felhív valaki, hogy tudom-e hogy a férjemnek van valakije, meg hogy épp ezt vagy azt hallotta róluk...

A válás kemény dió lesz, így igyekszem arra is felkészülni lelkiekben. Nem tartom valószínűnek, hogy a férjem beleegyezne váláskor egy mediátorral való konzultációba. Csak a magáét fújja, nem lehet hatni rá sehogy sem.

2013. okt. 6. 13:47
 79/103 anonim ***** válasza:
94%
a pasik nagyon tudnak hazudni,
2013. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 anonim válasza:
90%

Kedves kérdező,


érdeklődöm, hogy mi lett veletek azóta? Hasonló cipőben járok én is, most derült ki egy 4 éve tartó folyamatos megcsalás..fel lehet valaha dolgozni? el lehet fogadni, együtt lehet ezek után élni vele? ugye soha többet nem lenne már olyan, mint volt? Te mi mellett döntöttél, a válás vagy az együtt maradás?

2014. máj. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!