Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, kapnátok az alkalmon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kapnátok az alkalmon?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban/ házasságban élő férfiak válaszát kérném arra a kérdésre, hogy ha felkínálkozna egy vagy több lehetőség szexre egy másik nővel, kapnának-e az alkalmon, vagy hűségesek maradnának?

2012. júl. 26. 22:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
56%
Volt az életemben olyan periódus, amikor igen, és volt, amikor nem. És ez nem a párkapcsolatom minőségén múlt, hanem a saját belső lelkiállapotomon.
2012. júl. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
31%

Lehet itt kamuzni nyugodtan de a férfiak minimum 90%-a igenis félrekúrna!


Más itt pötyögni a gyakorikérdések előtt mondván hogy hűségesek maradnátok és más ha egy ilyen szituációba kerülnétek,főleg ha az illető nagyon vonzó/szexi

2012. júl. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha a világ legdögösebb macája ugrana rám meztelenül, akkor sem csalnám meg soha a feleségemet! 29/F
2012. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
62%
A legtöbb középkorú pasas igenis megcsalja a feleségét fiatalabb csajokkal,tisztelet a kivételnek.Régebben,amikor bulizni jártam,meg sem tudom számolni,hány 30+,40+ pasi próbálkozott be nálam azzal a szöveggel,hogy ő tisztel,őszinte lesz velem,megmondja,hogy van egy felesége,de mellette szeretne velem szexkapcsolatot.Szóval ennek a korosztálynak a többsége elég romlott sajnos,nem szeretik a feleségüket.Kinek nem inge...csak sajnos ők kevesen vannak.Nagy az Isten állatkertje és már rég ledőlt a kerítés.
2012. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
36%
Miért kell ilyen nagy baromságot kérdezni? Tedd fel ezt a kérdést a barátaidnak szemtől szembe, ne egy anonim oldalon, ahol mindenki arc nélkül azt ír, amit akar. Idegenek vélemények nem jelent semmit.
2012. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
77%

szerintem meg egy normális, szerelmes férfi, akinek nomális, jól müködö kapcsolata van, maximum gondolatban fog eljátszani a fullextárs nővel (egyefene, részemről ez engedélyezett:D) és nem fogja megcsalni a feleségét/párját...és tök jó olvasni, hogy igenis szeretik a feleségüket, esetleg nem kihivás számukra egy felajánlkozó nőt megkeffenteni...apukám 26 éve rendíthetetlenül szerelmes anyukámba, imádja...sokszor felajánlkoztak neki és láss csodát, soha nem csalta meg anyut...soha...és mai napig szerelmesek egymásba...és úgy hiszem és gondolom, hogy a párom sem fog a jövőben megcsalni, csak azért, mert vmi fruska felajánlja a punciját...miért tenné? elvileg megtalálta bennem azt, akire mindig is vágyott...szerelmes belém, remekül müködik a kapcsolatunk...azt kapjuk a másiktól, amit mindig is szerettünk volna, szexben is mindent megadunk egymásnak...akkor mi fenéért járkálna más punába??? szerintem igenis ésszerü, hogy egy normális, szerelmes férfi egy jól müködö, normális kapcsolatot nem fog tönkretenni egy uj punci kedvéért....

23L

2012. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
68%

Nemrég a férjem elment egy barátjával sörözni és a barátnak valamilyen definiálhatatlan státuszú barátnője (?) is odakeveredett. Eléggé egyértelműen kínálkozott a férjemnek is, amíg a barát elment a mosdóba.


Ennek kapcsán beszélgettünk és tényleg érdekes volt férfiszemszögből látni a dolgokat. A szóban forgó hölgy se szimpatikus, se okos, se szép nem volt a férjem elmondása szerint.

Mondta, hogy elméleti síkon persze lejátszotta, hogy mit lehetNE. Az más kérdés, hogy ahogy fentebb is írták, ilyenkor mérlegel és nagyon nem érné meg a kapcsolatunkat veszélyeztetni egy ilyen miatt.


De mondta, hogy ez a férfiaknál inkább úgy működik, hogy egyfajta zsákmányszerzés. Az már más kérdés, hogy miután megvan a zsákmány (rögtön az aktus után), akkor milyen gondolatok peregnek le és mennyire akar menekülni. A kevésbé tudatos férfiak nem gondolkoznak annyira előre, hogy milyen következményei lesznek, ők utána döbbennek rá.

Aki tudatosabb típus, az mérlegel, hogy oké, van inger, egyébként akár hajlanék is rá, de megéri ez nekem?

2012. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
44%

#16-os, ahogy a #11-es válaszban is írtam, nálam ez (férfiként) abszolút nem a párkapcsolatom helyzetén múlik... amikor az embernek olyan életperiódusa van, hogy sorozatban peches dolgok érik, és a béka segge alá kerül, egy ilyen kínálkozó alkalom egyszerűen egyfajta kárpótlás a sorstól, egy sikerélmény, egy instant boldogság-fröccs, ennyi.

Egyébként meg az a vicces, hogy a közhiedelemmel szemben láthatóan a nők dimenzionálják túl a szexualitást, a férfiak többségénél ez a tizenéves koron túl már nincs az élete első 3 legfontosabb dolga között, nem azért fogja otthagyni a családját, működő párkapcsolatát, mert volt egy jó éjszakája valahol... otthagyni akkor fogja, ha rosszul érzi magát otthon, és ezért tudatosan vagy ösztönösen menekülési utat keres...

2012. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan én nő vagyok, de leírom a férjem álláspontját. Amikor megismertem csüngtek róla a nők. Előttem is szinte hetente váltotta a nőit. Ilyen életet élt. Amikor összejöttünk ennek az életnek ugye meg volt még az utóhatása, még a saját fülemmel is hallottam amikor egy nő megkérdezte tőle hogy nem-e megy föl hozzá megdugni! És ez csak egy eset volt a sok közül. Szóval nem, az én emberem nem kapna/kapott az alkalmon.
2012. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Vérmérséklettől függ. Van, aki egy jól működő kapcsolatból is tudatosan kitekintget, pláne ha még fel is ajánlkoznak, van aki meg nem.

Pláne ha már nem találja vonzónak a feleségét, mert elhízott, kitágult a hüvelye, lóg a melle.

2012. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!